Suur pahandus

6 tulemust

Suur pahandus : 6
Suur pahandus : 619. juuni 1989

Kella seismajäämiseni on veel vaid 12 minutit Laura ja Kellamehike teavad nüüd, et võti on Pahandustemaal, aga kas nad jõuavad õigeks ajaks koju tagasi? Osades Luule Komissarov, Merli Salu ja Guido Kangur. Käsikiri Ene-Maris Tali, lavastaja Ivo Eensalu, režissöör Karin Nurm, kunstnik Sirje Merima.

Suur pahandus : 5
Suur pahandus : 527. mai 1989

Mäletate, lavastus jäi pooleli varjuriigis, kus Laura ja Kellamehike said teada, et Kellamehikese võti on sõjakate hiirte valduses. Nende juurde nad nüüd sõidavadki. Lavastaja Ivo Eensalu, kunstnik Sirje Merima, režissöör Karin Nurm, toimetaja Ene-Maris Tali.

Suur pahandus : 4
Suur pahandus : 427. aprill 1989

Kas pahandus hakkab juba kahanema? Kellamehike ja Laura käivad Naerusuude maal ning Õgardite aias, kuid võtit, millega Kellamehikese kell üles keerata, nad sealt ei leidnud. Ees ootavad uued seiklused. Näidendi autor Ene-Maris Tali, helilooja Tõnu Naissoo, näitejuht Ivo Eensalu, režissöör Karin Nurm, kunstnik Sirje Merima. Mängivad Merli Salu, Liina Tennosaar, Guido Kangur, Paul Laasik, Küllike Rannu, Mart Kampus jt.

Suur pahandus : 3
Suur pahandus : 316. veebruar 1989

Laura ja kellamees jõuavad õige kummalisse kohta! Kellamehike selgitab Laurale, et siis, kui aeg seisma jääb, ei ole enam midagi ei seda linna, kus Laura elab, ei seda riiki, tänavat, maja Autor Ene-Maris Tali, helilooja Tõnu Naissoo, režissöör Karin Nurm, kunstnik Sirje Merima, operaator Rein Lillmaa.

Suur pahandus : 2
Suur pahandus : 21. detsember 1988

Aeg muudkui astub ja astub edasi. Laura ei taha, et tema ema vanaks saab. Nii vanaks, et ükskord enam ema pole. Ta otsustab aja peatada. Haaranud kellamehikese võtmekesest, millega kella üles keeratakse, pudeneb võti sõrmede vahelt ja kukub kellakappi. See pole aga tavaline kellakapp, vaid lift, millega võib nii tulevikku kui ka minevikku sõita. Ja võti võis ükskõik millisesse aega kaduda. Kellamehike ja Laura sõidavad võtit otsima. Autor Ene-Maris Tali, helilooja Allan Sarri, lavastaja Ivo Eensalu, režissöör Karin Nurm, assistent Tiina Kolk, kunstnik Sirje Merima.

Suur pahandus : 1
Suur pahandus : 128. oktoober 1988

Sa lähed õhtul magama ja kui hommikul üles ärkad, on uus päev. Tähendab, oled päeva võrra suuremaks, targemaks ja vanemaks saanud. Nii on kõigi lastega, emade-isadega, vanaemade-vanaisadega. Ka väikese Laura ja tema emaga. Laurat aga hakkab vaevama mure, et mis saab siis, kui tema ema vanaks saab? Nii vanaks, et teda enam ei ole ja tüdruk otsustab aja peatada. Niisugune lugu, mille autoriks on Ene-Maris Tali, algab täna meie lasteprogrammis. Helilooja Tõnu Naissoo, lavastaja Ivo Eensalu. Mängivad Liina Tennosaar, Merli Salu ja Guido Kangur. Režissöör Karin Nurm, kunstnik Sirje Merima, juhtoperaator Andres Kull.