Reisid Marija Viega

7 tulemust

Reisid Marija Viega : 7
Reisid Marija Viega : 79. november 2015

Viimase osa pühendab Marija Vie lummavale Põhja-Eesti loodusele, köiellaskumisele pankrannikult ja ratsamatkale. Veel tutvustab ta keskaegseid meelelahutusvõimalusi Rakvere linnuses.

Reisid Marija Viega : 6
Reisid Marija Viega : 62. november 2015

Kuuendas osas sõidab Marija Lõuna-Eestisse, et avastada Setomaa kööki, eluviisi ja käsitööd. Lisaks tutvustab ta müstilisi Piusa koopaid, külastab Maanteemuuseumit ja lõpetuseks läheb kanuumatkale Eesti ühes kaunimas paigas - Taevaskojas.

Reisid Marija Viega : 5
Reisid Marija Viega : 526. oktoober 2015

Viiendas saates avastab Marija romantilist Tartut, selle hubast vanalinna ja muuseume. Ka adrenaliinist ei jää puudu - seekord on elamuseks purilend. Seejärel sõidab Marija Peipsimaale, et tutvuda selle piirkonna omapärase kultuuri ja inimestega.

Reisid Marija Viega : 4
Reisid Marija Viega : 419. oktoober 2015

Neljandas episoodis pakub Marija Vie vaatajatele retsepti täiuslikuks nädalavahetuseks - sõit mööda Saaremaad, Hiiumaad ja Muhumaad.

Reisid Marija Viega : 3
Reisid Marija Viega : 312. oktoober 2015

Marija reis mööda Kesk-Eestit algab ammuse unistuse täitumisega - langevarjuhüppega. Edasi tutvustab ta kahte Eesti väikelinna, Paidet ja Viljandit, jagab taimetee keetmise saladusi ning läheb kohalike paadimeestega Võrtsjärvele purjetama.

Reisid Marija Viega : 2
Reisid Marija Viega : 25. oktoober 2015

Muinasjutuline Lottemaa, surfamine ja koloriitne Kihnu saar. Teises episoodis jagab Marija Vie oma vaatajatega huvitavamaid ideid puhkuse veetmiseks Eesti suvepealinnas.

Reisid Marija Viega : 1
Reisid Marija Viega : 128. september 2015

Tuntud fotograaf ja režissöör Marija Vie avastab oma Eestimaa esimesel reisil Ida-Virumaad.