Reetur

6 tulemust

Reetur: 6 | Peeglite maailmas
Reetur: 6 | Peeglite maailmas23. oktoober 2020

Vint tahab spioneerimise lõpetada, aga venelased ei lase tal minna. Samal ajal toimuvad Riigikogus Marko Arraku üleastumisi puudutavad ülekuulamised ja Marko töökoht Kaitseväeluures on küsimärgi all. Vint on pingest ja hirmust viimse piirini viidud, kui kahtlustab järsku, et venelased on tema endise armukese lapse röövinud. DNA analüüs näitas aga, et laps on siiski tema enda lihane tütar. Venelaste mõjutustaktika läheb üle piiri ja Vint murdub. Ta pihib sõber Oskarile kõik ära ja lubab ennast üles anda. Otsustaval hetkel toimub aga midagi täiesti ootamatut. Osades Tambet Tuisk, Eve Koldits, Indrek Taalmaa jt. Stsenarist Martin Algus, režissöör ja produtsent Ergo Kuld. Tootja Kassikuld OÜ.

Reetur: 5 | Meie ei unusta
Reetur: 5 | Meie ei unusta16. oktoober 2020

Alfred Vint on vigastatud assistent Rita Laikmaale spioneerimisega vahele jäänud, aga naine vajab kiirelt arstiabi. Vint ei saa teda haiglasse viia, enne kui on veendunud, et Rita teda välja ei anna. Samal ajal annab Kaitseministeeriumi vahistatud IT-mees Vindi vastu tunnistusi ja lubab esitada ka tõendid. Marko ja Ragnar kontrollivad Vindi minevikus peituvaid vihjeid seotusele KGB-ga ning Vint on korraga kolme tule vahel. Venelased hakkavad Vindi jälgi kustutama ja nende meetodid mõjuvad talle šokeerivalt. Vint tahab mängust välja astuda. Osatäitjad: Tambet Tuisk, Eve Koldits, Indrek Taalmaa jt. Stsenarist Martin Algus, režissöör ja produtsent Ergo Kuld. Tootja Kassikuld OÜ.

Reetur: 4 | Teine kord on lihtsam
Reetur: 4 | Teine kord on lihtsam9. oktoober 2020

Alfred Vint saab eriti ohtliku ülesande: ta peab NATO kohtumisel salvestusseadet kandma. Kaitseväeluure on aga skandaali tõttu diskrediteeritud ja tundub, et vahelejäämise risk on madal. Kohtumisel selgub, et Vint peab detektori läbima. Lisaks on Vindil ülesanne oma sõber Oskar Roos määrida, et ise juhatajaks tõusta ja saladustele vaba ligipääs saada. Kaitseväeluure saab uue range juhi ja Marko Arrak on juba loobumas, kui leiab Vindi kohta uue vihje. Vint teeb nüüd aga midagi sellist, mis võib kogu mängu hoobilt lõpetada, ja seab ohtu assistent Rita Laikmaa elu. Osatäitjad: Tambet Tuisk, Eve Koldits, Indrek Taalmaa jt. Stsenarist Martin Algus, režissöör ja produtsent Ergo Kuld. Tootja Kassikuld OÜ.

Reetur: 3 | Söed ja tärnid
Reetur: 3 | Söed ja tärnid2. oktoober 2020

Kaitseväeluure major Marko Arrak korraldab Alfred Vindi paljastamiseks omavolilise salaoperatsiooni ja reetur surutakse nurka. Mäng käib noateral ja mõlemad mehed riskivad kõigega, mis kaalul. Jälitajate eest pageval Vindil hakkvad võimalused ammenduma, kui ootamatu sekkumine kõik omakorda pea peale pöörab. Kas reetur Alfred Vindil õnnestub kindlast vahelekukkumisest välja rabeleda? Osatäitjad: Tambet Tuisk, Eve Koldits, Indrek Taalmaa jt. Stsenarist Martin Algus, režissöör ja produtsent Ergo Kuld. Tootja Kassikuld OÜ.

Reetur: 2 | Koolitus ja leke
Reetur: 2 | Koolitus ja leke25. september 2020

Kaitseministeeriumis salajasi dokumente pildistades avastab Alfred Vint ruumist turvakaamera. Näib, et ta võib juba esimesel reetmiskatsel vahele kukkuda. Peale jälgede peitimise peab Vint tegelema ka oma järjest kuumemaks muutuva eraeluga. Kaitseväeluure major Marko Arrak kontrollib oma meeskonnaga uut ohtlikku vihjet ja hakkab Vindi vastu huvi tundma. Ring tõmbub reeturi ümber koomale. Osatäitjad: Tambet Tuisk, Eve Koldits, Indrek Taalmaa jt. Stsenarist Martin Algus, režissöör ja produtsent Ergo Kuld. Tootja Kassikuld OÜ.

Reetur: 1 | Pettumus ja värbamine
Reetur: 1 | Pettumus ja värbamine18. september 2020

2004. aastal, napilt enne Eesti NATOsse astumist, läheneb Venemaa luureteenistus Eesti Kaitseministeeriumi ametnikule Alfred Vindile, tehes ettepaneku koostööks. Omakasust ja karjäärihimust kannustatuna otsustab Vint oma riigi reeta. Algab pingeline kassi-hiire mäng Eesti kaitseväeluure majori Marko Arrakuga. Eesti võetakse NATOsse ja Alfred Vint hakkab Kaitseministeeriumis tegelema just NATO saladustega. Osatäitjad: Tambet Tuisk, Eve Koldits, Indrek Taalmaa jt. Stsenarist Martin Algus, režissöör ja produtsent Ergo Kuld. Tootja Kassikuld OÜ.