Potsu

19 tulemust

Potsu : 19
Potsu : 1911. mai 1997

Üheksateistkümnendas ja ühtlasi viimases osas leiab Kiitsa oma õnne Potsus ning Pariisist saabub koju Anna-Maria ema. Autor-lavastaja Annika Hanson, kunstnik Gunta Randla, muusika Ardo Ran Varres.

Potsu : 18
Potsu : 1827. aprill 1997

Kaheksateistkümnendas osas on Kiitsa laiast maailmast õnne otsimast tagasi ja mis kõige tähtsam - Potsu ja Kiitsa lepivad ära. Oma osa on Vupil ja Anna-Marial. Autor-lavastaja Annika Hanson, kunstnik Gunta Randla.

Potsu : 17
Potsu : 1716. märts 1997

Seitsmeteistkümnendas osas peab Anna-Maria vanaema beebit mängima, kuid kahjuks ei mäleta ta midagi omaenda titaajast. Vupi toob selgust ning Potsu aitab pildialbumit leida. Autor-lavastaja Annika Hanson.

Potsu : 16
Potsu : 162. märts 1997

Kuueteistkümnendas osas vaatab Potsu multikaid ja tahab saada mustkunstnikuks. Anna-Maria näitab Potsule trikke. Autor-lavastaja Annika Hanson.

Potsu : 15
Potsu : 1516. veebruar 1997

Viieteistkümnendas osas tuulavad Potsu ja Kätsa mälestustekasti sisu. Autor-lavastaja Annika Hanson, kunstnik Gunta Randla.

Potsu : 14
Potsu : 142. veebruar 1997

Neljateistkümnendas osas kohtub Anna-Maria vanaema lõpuks salapäraste Potsu, Kätsa ja Vupiga. Toimus see unes või ilmsi? Autor-lavastaja Annika Hanson, kunstnik Gunta Randla.

Potsu : 13
Potsu : 1319. jaanuar 1997

Kolmeteistkümnendas osas selgub, miks kukub tindiplekk vihikusse, miks tuleb nööp eest ära, miks läheb kelk ümber, miks unetilkade lugemine ei õnnestu ja nii edasi ja nii edasi. Kõiges on süüdi 13. kuupäev. Autor-lavastaja Annika Hanson, kunstnik Gunta Randla.

Potsu : 12
Potsu : 1229. detsember 1996

Kaheteistkümnendas osas uurivad Vanaema, Potsu ja Kätsa, miks on Anna-Maria nii kurb. Püüavad ta tuju parandada.... . Autor-lavastaja Annika Hanson, kunstnik Gunta Randla.

Potsu : 11
Potsu : 1115. detsember 1996

Üheteistkümnendas osas valmistuvad Anna-Maria, vanaema, Vupi, Potsu ja Kätsa jõuludeks. Anna-Maria näitab, kuidas ise jõuluinglit valmistada. Autor-lavastaja Annika Hanson, kunstnik Gunta Randla.

Potsu : 10
Potsu : 101. detsember 1996

Kümnes osa "Terveks ja tugevaks!" Algul õpetab vanaema Anna-Mariat võimlema, pärast omakorda Anna-Maria Potsut. Vupi tutvustab olümpiamängude ajalugu. Autor-lavastaja Annika Hanson, kunstnik Gunta Randla.

Potsu : 9
Potsu : 917. november 1996

Üheksandas osas saab Anna-Maria Vupilt teada, kuidas õige vanadel aegadel kirju saadeti ja teateid edastati. Potsu ja Kätsa aga viivad kutsu õigele peremehele tagasi. Autor-lavastaja Annika Hanson, kunstnik Gunta Randla.

Potsu : 8
Potsu : 83. november 1996

Kaheksandas osas on Anna-Mariale sisse pugenud Jonniuss ning Potsu ja Kätsu aitavad tal sellest üle saada ning kingivad talle elusa Kutsu. Vanaema andestab talle selle, et ta rahakarbi pururks lõi ning jonnis. Autor-lavastaja Annika Hanson, kunstnik Gunta Randla.

Potsu : 7
Potsu : 726. mai 1996

Seitsmendas osas mängivad Anna-Maria ja Vanaema indiaanlasi ning triikimist. Potsu saabub Kuult ning toob kaasa Maakera, räägib sellest täpsemalt, mis see on.... . Autor-lavastaja Annika Hanson, kunstnik Gunta Randla.

Potsu : 6
Potsu : 612. mai 1996

Kuuendas osas saadab Anna-Maria ema Pariisi ning teda tuleb hoidma ja vaatama selleks ajaks vanaema Ita Ever), kes on ka Potsu perele väga meeltmööda. Potsu aga saadetakse piduliku lõunasöögiga kaheks nädalaks Kuule. Autor-lavastaja Annika Hanson, kunstnik Gunta Randla.

Potsu : 5
Potsu : 514. aprill 1996

Viiendas osas haigestub Anna-Maria grippi ning Kiitsa, Kätsa ja Potsu asuvad võitlusesse haiguse vastu. Segavad kokku magusa unenäorohu, mis haigust peletab. Autor-lavastaja Annika Hanson, kunstnik Gunta Randla.

Potsu : 4
Potsu : 431. märts 1996

Neljandas osas keskendutakse unenägudele. Anna-Maria ja ema näevad õudseid unenägusid, mis on olnud Kiitsa lohaka sorteerimistöö tulemus. Hiljem otsustakse kõik unenäod mikstuuriga heaks muuta. Autor-lavastaja Annika Hanson, kunstnik Gunta Randla.

Potsu : 3
Potsu : 317. märts 1996

Kolmandas osas püüavad Anna-Maria ja isa üles leida kaduma läinud ema ning Potsupere üritab mängida kodu. Ema ilmub naabrite juurest välja just õigel ajal, kui on vaja hakata pannkooke küpsetama. Autor-lavastaja Annika Hanson, kunstnik Gunta Randla.

Potsu : 2
Potsu : 23. märts 1996

Teises osas saab Anna-Maria tuttavaks Kiitsa (Aita Vaher) ja Kätsaga (Sven Kuntu). Räägitakse mõistest "kasvatus" ning süüakse koos hommikust. Autor-lavastaja Annika Hanson, kunstnik Gunta Randla.

Potsu : 1
Potsu : 118. veebruar 1996

Esimeses osas saame tuttavaks Anna-Maria, tema isa ja emaga ning Unemaal elava Potsuga. Anna-Maria käib tal külas ja nad teevad seal suurema tolmupühkimise. Osades väike Anette Sepp (Anna-Maria), Anu Presjärv (ema), Jaan Willem Sibul (isa) ja Mart Kampus (Potsu). Autor-lavastaja Annika Hanson, kunstnik Gunta Randla.