Ooperitund

8 tulemust

Ooperitund : 8
Ooperitund : 823. mai 1999

Saates on lhemalt juttu W.A. Mozarti ooperist "Don Giovanni", Peterburi Maria Teatrist, Fedja klubist. Kasutatud on katkendeid filmidest "The Art of Singing", "Great Tenors Performances" ja "Muusikartel". Saatejuhid on Arne Mikk ja Mart Mikk.

Ooperitund : 7
Ooperitund : 725. aprill 1999

Saate teemadeks on: Carl Nielseni ooper "Maskeraad", hääle tugevus füüsikas, Violetta roll G. Verdi ooperis "Traviata", Giuseppe di Luca, Eino Tambergi ooper "Cyrano de Bergerac". Saate külaline on Tiina Tšatšua, saatejuhid Arne ja Mart Mikk.

Ooperitund : 6
Ooperitund : 614. märts 1999

Ooperitunni teemadeks on A. Dargomõzski ooper "Näkineid", ooperiprimadonna Gertrud Elisabeth Mara, Drottningholmi Ooperiteater, tenorid Beniamino Gigli ja Tito Schipa. Kasutatud on katkendeid filmist "The Art of Singing". Saatejuhid on Arne ja Mart Mikk.

Ooperitund : 5
Ooperitund : 531. jaanuar 1999

Saates tutvustatakse lähemalt Carmeni rolli Bizet' ooperist "Carmen", J. V. Mederi ooperit "Kindlameelne Argenia", M. Raveli lasteooperit "Laps ja võlumaailm", tutvustatakse Rootsi Kuninglikku Ooperiteatrit, R. Straussi ooperit "Capriccio". Saatejuhid Arne ja Mart Mikk, stuudiokülaline on Maarja-Liis Ilus.

Ooperitund : 4
Ooperitund : 427. detsember 1998

Saates tutvustatakse Läti Rahvusooperit, G. Ernesaksa ooperi "Tormide rand" saamislugu, La Scala uut hooaega. Saate külaline on Linnar Viik. Saatejuhid ja autorid Arne ja Mart Mikk.

Ooperitund : 3
Ooperitund : 322. november 1998

otsesaade stuudiost, saatejuhid Arne ja Mart Mikk; teemad : Soome ooper 125, Aarne Viisimaa 100, helilooja ja libretisti koostöö, Hispaania kuningas Philipp II, Philippi roll "Don Carloses", tenor Giovanni Martinelli; stuudiokülaline Tiit Made, viktoriin.

Ooperitund : 2
Ooperitund : 28. november 1998

saates on juttu "Don Carlo" lavastusest, Vilniuse Ooperiteatrist ja sealsetest lavastustest, "Tosca" lavastusest, Royal Opera Covent Gardenist, stuudiokülaline on Toomas Volkmann

Ooperitund : 1
Ooperitund : 113. september 1998

Otsesaade stuudiost, kasutatud videokatkendeid Savonlinna festivalilt, filmist "The Art of Singing", ringvaatest "Nõukogude Eesti 1987", mitmetest ooperilavastustest; stuudiokülaline on Mart Sander.