Mina, õpetaja

6 tulemust

Mina, õpetaja : 6
Mina, õpetaja : 614. november 2020

Saatesarja viimases osas vaatame tagasi 43-aastase staažiga matemaatikaõpetaja Liivi karjäärile. Pühime pisaraid nii viimases koolitunnis kui ka viimasel lõpuaktusel ja vaatame, kuidas õpilased üllatavad armastatud pedagoogi. Kuidas meenutab Liivi õpetamisele pühendatud elu ja mida hakkab elujõuline naine edasi tegema? Režissöör Liis Lindmaa, toimetaja Sigrid Salutee, produtsent Anatoli Tafitšuk.

Mina, õpetaja : 5
Mina, õpetaja : 57. november 2020

Viiendas osas elame kaasa Julia karjääripüüdlustele. Venekeelses koolis eesti keelt õpetav naine unistab direktoriametist, et veelgi rohkem kooli arengule kaasa aidata. Kas see tal õnnestub ja millise kadalipu peab üks õpetaja läbima, et koolijuhiks saada? Režissöör Liis Lindmaa, toimetaja Sigrid Salutee, produtsent Anatoli Tafitšuk.

Mina, õpetaja : 4
Mina, õpetaja : 431. oktoober 2020

Saatesarja neljas osa heidab pilgu väikese Laupa kooli kehalise kasvatuse õpetajale Liisale. Mõisakooli piiratud tingimustest hoolimata on nutikas naine viinud õpilased spordivõistlustel etteotsa ja pannud aktiivselt liikuma terve kogukonna! Kuidas see tal kahe väikese lapse kõrvalt õnnestub? Režissöör Liis Lindmaa, toimetaja Sigrid Salutee, produtsent Anatoli Tafitšuk.

Mina, õpetaja : 3
Mina, õpetaja : 324. oktoober 2020

Saatesarja kolmandas osas kohtume bioloogiaõpetaja Lauriga, kelle klassis ujuvad kalad ja krõbistavad rotid. Õpilased võivad istuda tema poole seljaga või soovi korral üldse tunnist lahkuda. Kuidas soodustab selline anarhia teadmiste omandamist? Režissöör Liis Lindmaa, toimetaja Sigrid Salutee, produtsent Anatoli Tafitšuk.

Mina, õpetaja : 2
Mina, õpetaja : 217. oktoober 2020

Dokumentaalsarja teises osas proovime kannul püsida kutseõpetaja Kajal. Lisaks õpetajatööle juhib ta suurt talu, Eesti Noortalunike ühendust ja tegeleb aktiivselt mitme hobiga. Kuidas leidis edukas ja hakkamist täis noor naine tee õpetajatööni ning mis teda selle juures paelub? Režissöör Liis Lindmaa, toimetaja Sigrid Salutee, produtsent Anatoli Tafitšuk.

Mina, õpetaja : 1
Mina, õpetaja : 110. oktoober 2020

Uus dokumentaalsari võtab luubi alla inimesed, keda oleme tavaliselt harjunud nägema klassi ees. Möödunud kevad pani proovile nii meie õpetajate oskused kui ka raudsed närvid. Samuti tuli kohustuslikus korras pedagoogi ametiga tutvust teha kõikidel koduõppele sunnitud laste vanematel. Kas me tegelikult teame, mida kujutab endast tänapäeva õpetaja töö? Sarja avaosas elame kaasa noorele õpetaja Annale, kes astub klassi ette päris esimest korda. Kuidas ta pingele vastu peab ja milliste tegevustega väljaspool kooli kavatseb end maandada? Režissöör Liis Lindmaa, toimetaja Sigrid Salutee, produtsent Anatoli Tafitšuk.