ERR-i arhiivis sisalduvate materjalide autoriõigused kuuluvad ERR-ile või on ERR-il luba nende kasutamiseks. Materjalide kopeerimine, muutmine, levitamine, üldsusele suunamine nt sotsiaalmeedias, blogides või veebikanalites on ERR-i loata keelatud! Isiklikul mitteärilisel otstarbel on lubatud arhiivikirje lingi jagamine.

ENSV: Võit on võõra oma!

Saada link

Sarja pealkiri: ENSV
Osa nr.: 32
Kestus: 00:28:06
Indeks: 2012-002814-0033
Režissöör: Pulk Marta
Esmaeeter: 23.09.2012
Kategooria: Lavastuslik → komöödiasari
Püsiviide: vajuta siia
00:00:00 Tiiter: Juuni 1984
00:00:05 Baarman Illar (RAIVO E. TAMM) baarileti taga toimetamas, tiiter: XXXII osa, Võit on võõra oma ! Tuleb Ats (MAIT MALMSTEN) ja räägib, et nägi bussis ühte hirvesilmadega totsi, kes teda jõllitas ja üldse hea, et ta tööle pidi tulema, muidu oleks ei tea kus lõpetanud. Baarman kuulab ja ütleb, et tegelikult Ats ei näinud seda hirvesilmadega totsi. Ats küsib, kust ta teab. Baarman vastu, et tundeküsimus. Ats räägib, et tahtsi lihtalt ükskord samamoodi tulla nagu baarman tuleb, aga üsna raske on veenev olla, kui oled oma naisele truu.
00:00:50 Baarman (RAIVO E. TAMM) ütleb Atsile, et tema meelekindlus teeb talle au, aga küll sellele ka rohi leitakse. Baarman näitab loteriipileteid, mille oli saanud ühelt kliendilt, kellel oli arve tasumisel kopikaid puudu jäänud ja pakub neid Atsile. Ats (MAIT MALMSTEN) ütleb, kohe, et baarman ei saanud neid kliendilt. baarman küsib, kust ta aru sai. Ats vastu, et see on tundeküsimus. Baarman tunnistab, et sai need ühelt naistuttavalt, kellele ta niivõrd-kuivõrd truu on ja kes müüb neid. Ats küsib, miks baarman need ära annab. Baarman räägib, et ei usu sedasorti õnne, õige mees saab ise asjad kätte.
00:01:40 Ats (MAIT MALMSTEN) lubab siis ühe pileti võtta. Baarman (RAIVO E. TAMM) paneb teise pileti karpi ja läheb taharuumi. Samal ajal otsustab Ats ikka teise pileti ka endale võtta. Tänab baarmani.
00:02:22 Saatepea
00:02:48 Sm Võsa (PAUL LAASIK) sätib Adidas spordiajalanõude karpe kabinetis ja kukutab mõned ümber. Tuleb Sirje (LAINE MÄGI) ja imestab, mis pappkastide ladu neil on. Võsa ütleb, et see on kullaauk ja näitab soome dresse ning saatekirja. Sirje loeb vene keeles - spordiriietus. Võsa küsib, kas on seal kirjas ka soome dressid. Sirje ütleb, et ei ole ja jääb siis Võsale otsa vaatama. Võsa räägib õhinal, et nad vahetavad need dressid Marati dresside vastu ja soome asjad lähevad kaubaks koos nende botastega, mis neile saadeti. Sirje küsib, kas Adidastega. Võsa ütleb, et Tartu botastega. Sirje ütleb pahaselt, et nad lähevad niimoodi paragrahvi alla. Võsa ütleb, et nad lähevad hoopis Sotši puhkama.
00:03:56 Jüri (ARGO AADLI) vaatab köögi laua taga ajakirja. tem ema Aino (HELENE VANNARI) räägib lõbusalt, et ta nägi midagi toredat unes. Jüri osatab, et kas ta nägi, et nägi tööveterani medalit unes, et seda näeb ta 2 korda kvartalis. Aino ütleb, et seekord ei näinud, nägi hoopis, et võitis raha- ja asjade loteriiga pesumasina. Jüri küsib, mis siis sellest. Aino imestab ja küsib, kas Jüril loteriipilet on. Jüril ei ole. Aino kamandab, et on vaja kohe ostma minna, sest loosimine on juba paari päeva pärast.
00:04:36 Jüri (ARGI AADLI) ütleb irooniliselt emale, et kas ta tõesti arvab, et võidab pesumasina kui ta seda unes nägi. Aino (HELENE VANNARI) on endas täitsa kindel, sest kõik tema unenäod on täide läinud. Jüri palub tal tuua näite. Aino räägib, et kui Juri Gagagarin sõitis kosmosesse, siis tema nägi unes, et Nikifor kukkus katuselt alla, ta oleks pidanud surma saama, aga ta liugles linna kohal ja maandus Russalka kõrvale. Jüri ütleb, et ta ei olnud siis veel sündinud. Aino ütleb, et ta on seda Jürile mitu korda rääkinud ja sealt on Jüri nimi tulnud - Juri. Aino räägib targutavalt edasi, kas see polnud ime, et inimene üldse kosmosesse lendas ja et team ette, et Jüri miilitsakooli sisse saab. Jüri parandab ema, et see oli 2 päeva pärast seda, kui ta oli juba sisse saanud. Aino riidleb veel pojaga ja käsutab ta loteriipiletit ostma, sest neil on juba ammu pesumasinat vaja, kaua nad ikka Kadakute omaga salaja pesevad.
00:05:40 Vahekõll
00:05:52 Sirje (LAINE MÄGI) tunnistab Atsile (MAIT MALMSTEN) üle laua, et poleks tohtinud sellest spordikomitee asjadest üldse talle rääkida. Ats arvab, et sm Võsa on paras suller - vaga vesi, sügav põhi. Ats on meelitatud, et Sirje teda asjasse pühendas ja lubab ise Paavoga rääkida, sest see pole hea, kui Paavo saab teada Sirje afääridest, sest Sirje tegemised on oluliselt kõvema kaliibriga kui Paavo jahmerdamised. (Sirje kuulab malbelt). Ats ütleb, et ongi hea, et see kõik läbi tema käib.
00:06:25 Sirje (LAINE MÄGI) küsib, et miks. Ats (MAIT MALMSTEN) arvab, et ehk teenib niimoodi ise ka vahelt kopika, siis hakkab keerutama, et ega temal ju raha vaja pole.....kui just keegi niisama midagi annab. Sirje küsib järsult, misasja, kes ikka niisama annab. Ats nalajatb, et äkki võidad loteriil. Sirje küsib, kas Ats mängib jälle loteriid. Ats eitab ja räägib, et töökaaslane Illar kinkis ühe pileti.
00:07:00 Ats (MAIT MALMSTEN) arvab, et ega Sirjel ka üks korralik kristall mööda külge maha ei jookse. Sirje (LAINE MÄGI) on hämmingus.
00:07:07 Punkar Sille (MARIA SOOMETS) teeb põrandal etüüdi, Paavo (TII SUKK) vaatab voodil lesides pealt.. Sille tõuseb põrandalt püsti ja küsib Paavolt, kes ta oli ja mis ta tegi. Paavo ei tea ja siis pakub, et Sille oli punkaritest sõpradega koos ja tahtis ühte neist suudelda, aga too oli liiga palju täis ja siis hakkas igav ja siis jäi ta ka ise täis. Sille on pettunud ja nimetab Paavot lollakaks, sest ta mängis ju Romeot.... Paavo naerab peenikese häälega. Sille ei taipa, mis seal naljakat on. Paavo ütleb, et Sille on ju naisterahvas ja ei saa ju Romeot mängida.
00:08:15 Sille (MARIA SOOMETS) räägib, et kunstis on ju kõik lubatud. Paavo (TIIT SUKK) naerab edasi ja ütleb, et olgu Sille mis tahab, vahet pole, et nad on kõik ühesugused. Sille ei taipa. Paavo seletab, et punkarid on kõik ühte nägu, nagu sootud. Sille räägib, et ilma oribinaalsuseta lavakasse ei pääse ja kord tuleb aeg kui naised hakkavad Hamletit mängima.
00:08:35 Sirje (LAINE MÄGI) räägib, et kui kogu see kristall, mis neile on sünnipäevaks kingitud, kokku koguda, võiks koduloomuuseumi avada. Ats (MAIT MALMSTEN) teab, et loteriil on ka muid auhindu - magnetoolad, grammofonid. Sirje võtab konjakit ja ütleb, et seda pole neile vaja, sest ta on juba ära unustanud, kuidas vaikus kõlab. Ats viskab vihaselt küpsise lauale ja kahetseb, et üldse võttis selle pileti Illari käest. Sirje targutab vihaselt kaasa. Ats meenutab, et ütles Illarile, et ainult loll mängib seda loteriid. Sirje kiidab Atsi nende sõnade eest.
00:09:07 Ats (MAIT MALMSTEN) räägib, et loteriid mängivad ainult need, kes ise hakkama ei saa, kes ei suuda ise endale asju muretseda ja ise elus hakkama ei saa. Sirje (LAINE MÄGI) räägib, et sealt on võimalik võita ju ainult auto, mis midagi väärt on, aga see sahkerdatakse ju ainult tuttavatele maha. Sirje ja Ats otsustavad magama minna ja Ats arvab, et viskab pileti hoopis minema ja viskab pileti prügiämbrisse, siis aga võtab selle jälle välja ja paneb salaja taskusse.
00:09:41 Vahekõll
00:09:44 Loteriipilet pannakse (Jüri) külmutuskapi peale. Jüri (ARGO AADLI) tõstab toiduained kümlutuskappi. Uksest tuleb Sille (MARIA SOOMETS) ja ütleb, et tore, et Jüri seal on, ta tahab talle ühte etüüdi näidata. Jüri ütleb pahaselt, et tal võib ema tulla. Sille ütleb, et ega see mingi intiimne värk ei ole, et pärast näitab Jüri talle ka. Jüri ütleb kategooriliselt, et ühisköögis ei näita ta midagi.
00:10:06 Sille (MARIA SOOMETS) teeb köögi laua peal etüüdi. Jüri (ARGO AADLI) vaatab kõrvalt. Sille küsib, mis ta on. Jüri arvab, et Sille on kraavi kukkunud jalgrattur. Sille kordab, et mis ta on, jalgrattur on kes. Jüri arvab, et äkki Villise käivitamise vänt. Sille laulab "Kui siit pilvepiirilt alla vaatan..." ja teeb jalaga ringe. Jüri arvab ära, et Sille on grammofon. Sille ütleb, et nüd on Jüri kord.
00:10:44 Sille (MARIA SOOMETS) palub Jüril näidata mingit ametit. Jüri (ARGO AADLI) on kindel, et seda Sille ära ei arva ning paneb jala laua peale ja paneb nagu sihiks püstoliga ja hakkab siis häält juurde tegema. Vehkimise käigus kukub loteriipilet külmutuskapilt maha. Jüri läheb tulistamise näitamisega väga hoogu. Sille seletab, et Jüri tegi miilitsat, kes märkas autoga retsidivisti... Jüri ütleb, et Sille arvas valesti, sest Jüri tegi imperialistliku riigi politseinikku ja seletab elavalt, mis ta veel tegi. Sille ütleb. et hoopis Jüri oleks pidanud lavakasse sisseastumiskatsetele minema, mitte tema.
00:12:13 Jüri (ARGO AADLI) ütleb tagasihoidlikult, et tema pole mingi näitleja, aga Sille on hea näitleja, keda iga teater vastu võtaks, isegi Kingissepa nimeline Nukuteater. Sille (MARIA SOOMETS) parandab, et nukuteater pole Kingissepa nimeline, vaid draamateater on. Jüri arutleb, kelle nimeline siis nukuteater on, kas Anvelti?
00:12:35 Vahekõll
00:12:37 Paavo (TIIT SUKK) küsib, kas Sm Võsal on talle väga konkreetne ettepanek, et Ats oli vihjanud. Sm Võsa (PAUL LAASIK) on hämmeldunud, et Ats. Paavo ütleb, et ema rääkis Atsile ja tahab Võsaga kokku leppida, et ema ei tea edaspidi "sellest" asjast mitte midagi, kui SORVO sekkub, jääb ema puhtaks. Võsa teeb näo, et ei saa ikka aru. Paavo väidab, et ta on kogu asjaga kursis, nüüd on jäänud vaid nüansid. Võsa ütleb, et nüansid on sellised, et ENSV-sse ei tohi jääda mingit märki.
00:13:06 Paavo (TIIT SUKK) ütleb, et sellega probleemi pole, kogu kaup läheb Leetu. Võsa (PAUL LAASIK) küsib, mitu nulli Paavo prognoosib. Paavo pakub isegi kolme, Ats toob raha ära, aga sellega läheb mõni päev aega, öösel kl 2 tuleb auto kaubale järgi ja see on juba Leedust Eesti poole teel. Paavo ja Võsa löövad käed. Võsa pakub Paavole konjakit. Paavo ütleb, et ta töö ajal ei võta. Võsa kallab endale.
00:13:35 Paavo (TIIT SUKK) küsib, kas Võsa avanssi saab teha, viis rutsi (rubla). Võsa (PAUL LAASIK) otsib rahakotist 5 rubla ja annab Paavole. Paavo paneb raha taskusse, ulatab veelkord Võsale käe ja ütleb, et oli meeldiv äri ajada ja kui keegi küsib, siis Paavo Võsa ei tunne. Võsa teeb kohe tõsise näoga nalja ja küsib, kuidas Paavo nimi on. Paavo on rahul. Võsa naerab. (Paavo lahkub)
00:14:00 Paavo (TIIT SUKK) ilmub veel uuesti uksele ja ütleb Võsale (PAUL LAASIK), et ta ikka võtaks konjakit
00:14:06 Sille (MARIA SOOMETS) harjutab jälle etüüdi. Magamistoast tuleb Ats (MAIT MALMSTEN), kes jääb Sillet vaatama. Sille küsib Atsilt, kes ma olin ja lisab, et harjutab lavaka katseteks. Ats arvab, et Sille oli poksija...., helikopter... Sille ütleb, et ta oli pesumasin. Ats ütleb, et muidugi pesumasin.
00:14:36 Aino (HELENE VANNRI) korjab midagi rohu seest pesukaussi. Tuleb miilitsaautoga Jüri (ARGO AADLI) ja tervitab rõõmsalt ema. Aino küsib kohe loteriipiletid enda kätta. Jüri räägib, et ta ostis pileti juba hommikul ära. Aino imestab, et Jüri ostis ainult ühe. Jüri ei teadnud, et ema mitut tahab ja kui ema sellega pesmasina võidab, siis pole ju mitut piletit vaja. Aino nõuab siiski piletit enda kätta. Jüri räägib, et pani pileti köögikapi peale, kui hommikul linnast produktidega tuli.
00:15:19 Aino (HELENE VANNARI) sõimab Jüril (ARGO AADLI) näo täis, et ise on miilits ja jätab sellise kalli vara kapi peale vedelema, et kas Jüri meelest Kadakud ei taha nende uut pesumasinat endale, (virutab Jürile roheliste taimedega)
00:15:31 Ats (MAIT MALMSTEN) räägib Sillele (MARIA SOOMETS), et nägi teda Harju mäel, kuidas ta ühe tüübiga õlut jõi. Sille räägib, et see oli Kojamees. Ats imestab, et kojamees ja küsib, kas Sille ei peasks endale natuke paremat partiid muretsema. Sille räägib, et ta pole selles mõttes kojamees, ta on ka üks tüüp, kes tahab lavakasse astuda. Ats on leidnud maast loteriipileti, kontrollib oma rahakotist oma piletit ja pärib, kas Sille pole piletit ära kaotanud. Sille ütleb, et tema elu on ise üks paras loterii.
00:15:55 Uksest tuleb AINO (HELENE VANNARI) ja ütleb, Atsile, et andku ta siia,(nimetab Atsi vargaks). Ats ei saa aru, millest Aino räägib. Aino seletab vihaselt, et andku Ats pesumasin tagasi, mille ta tahtis neilt ära varastada. Ats ei saa aru, mis pesumasin. Aino tahab loteriipiletit, millega nemad võidavad pesumasina ja sõimab Atsil näo täis, sest ta tahtis pileti ära varastada, nagu neil oleks ühest pesmasimast veel vähe.
00:16:11 Ats (MAIT MALMSTEN) on väga hämmingus ja kinnitab, et tema pole tahtnud Ainolt midagi ära varastada ja küsib veel, kuidas Aino teab, et see pilet võidab pesumasina. Aino (HELENE VANNARI) räägib vihaselt, et tema nägi seda unes ja ärpleb Atsi nina alla rusikatega. Ats kaitseb ennast ja ütleb, et temal on omal loteriipilet olemas ja lubab sellega auto võita. Aino karjub vastu, et see on lora ja sõimab köögist väljudes edasi. Ats osatab teda vene keeles, mille peale Aino uuesti uksele ilmub. Aino ilmub uksele tagasi ja küsib vene keeeles, mis on. Ats vastab vene keels, et ei ole midagi.
00:16:44 Ats (MAIT MALMSTEN) osatab veel Ainot vene keeles ja ütleb Sillele, et on ikka igasuguseid tüüpe. Sille (MARIA SOOMETS) vaatab pealt.
00:16:51 Vahekõll
00:16:54 Ats (MAIT MALMSTEN) näitab kahe käega õhus kujundit ja küsib Sirjelt (LAINE MÄGI), mis asi see on. Sirje (lokirullid peas, hommikumantel seljas) naeratab kelmikalt ja ütleb, et ei tea. Ats ütleb, et see, mis ta näitas on pool seda (hoiab käsi 2 korda laiemal). Sirje pahvatab naerma. Ats teeb veel ühe samalaadse nalja ja Sirje ei arva ikka ära.
00:17:12 Tuleb Aino (HELENE VANNARI) ja nõuab seda kohe tagasi. Sirje (LAINE MÄGI) küsib, mis asi. Aino näitab Atsi poole. Ats (MAIT MALMSTEN) vigurdab ja ütleb, et laenad Ainolt saapaharja, sest nende pere hari oli kuhugi kadunud. Aino seletab, et see pole mitte saapa-, vaid riidehari ja tema ei mõelnud üldse seda. Ats kinnitab, et ei saa aru, millest Aino räägib. Sirje ütleb, et tema ei saa ka aru. Aino nähvab mõlemale, et ärgu nad tehku nägu nagu nad ei saaks aru, millest jutt käib, sest jutt käib pesumasinast või õigemini loteriipiletist, millega tema pesumasina kohe võidab.
00:17:56 Ats (MAIT MALMSTEN) ütleb, et andis Ainole pileti tagasi, kui ta selle põrandalt leidis. Aino (HELENE VANNARI) ütleb, et tema näeb Atsi mänge läbi, et Ats oli oma pileti tema omaga ära vahetanud, sest nemad tahavad endale teist pesumasinat. Sirje (LAINE MÄGI) kargab püsti ja kõrgendatud toonil küsib: mis toimub, sm Kessner? Sirje räägib vihaselt, et nemad ei taha Aino pesumasinat, et neile piisab sellest pesmasinast (viipab käega nurgas seisvale pesumasinale). Ats tõuseb ka püsti ja räägib, et kust tema üldse teada võib, et pilet võidab pesmasina ja naerab Aino unenäo üle ning lisab, et igal ühel on omad unenäod ja vähemalt unenäod võivad siin riigis omad olla. Sirje on nõus.
00:18:35 Aino (HELENE VANNARI) ajab oma joru edasi, et andku Ats pilet talle tagasi, st vahetagu nad piletid tagasi. Sirje (LAINE MÄGI) palub Atsil pilet Ainoga ära vahetada. Ats (MAIT MALMSTEN) ütleb, et asi on põhimõttes, et kui teda süüdistatakse asjades, mida tema teinud ei ole. Sirje seletab Atsile, et kui ta midagi teinud pole ja Aino unenägu õige on, siis nad võidavad ju pesmasina. Aino parastab, et nüüd tuli välja, et nad tahavadki endale teist pesumasinat. Ats hakkab karjuma ja paneb loteriipileti lauale. Aino on rahul ja ütleb, et see on Kadakutele ka kasuks, kui tema oma pesu enam nende masinaga ei pese. Sirje saab maruvihaseks, kui kuuleb, et Aino peseb nende pesumasinaga oma pesu. Aino keerutab, et oli ju vist selline kokkulepe. Ats ja Sirje hüüavad koos, et ei olnud! Aino ütleb, et rohkem see ei kordu ja lahkub köögist.
00:19:50 Paavo (TIIT SUKK) vedeleb oam voodi peal ja uurinb midagi käes. Tuleb Sille (MARIA SOOMETS) ja pakub Paavole bulgaaria punaveini. Paavo võtab vastu ja tänab. Sille räägib, et tuli Paavot tänama, sest ta sai lavakasse sisse ja Paavost oli palju abi. Paavo tunneb huvi, mida Pille tegema pidi. Sille räägib, et ta pidi kehastama ühte suvalist tüüpi. Paavo nõuab, et Sille näitaks ette ja tema arvab ära. Sille heidab Paavo voodi peale ja imiteerib Paavot. Paavo vaatab kõrvalt ja naerab, küsib siis, keda Sille tegi ja kas ta tunneb teda. Sille vaatab jahmunuolt Paavot.
00:21:02 Ats (MAIT MALMSTEN) vaatab televiisorit. Tuleb Aino (HELENE VANNARI) ajaleht peos ja kiitleb, et tal oli õigus. Ats ütleb tuimalt, et Ainol on alati õigus olnud. Ats küsib, milles asi on. Aino räägib, et tal oli õigus, et Ats vahetas piletid ära ja et tema pilet võidab pesumasina. Ats kontrollib ajalehest võitude tabelit ja ütleb, et see pole võimalik ja kinnitab, et tema piletit ära ei vahetanud ja tegelikult peaks pesumasin kuuluma neile, aga ta ei hakka kodurahu huvides skandaali tegema ja jäägu pilet ja pesumasin neile, soovib Ainole õnne. Ainol on ilmselt piinlik, aga keerutab, et las ta siis olla, küsib Atsilt, mis tema võitis. Ats vastab süngelt, et ta ei tea, et ei usu sellesse lotovärki, et ta pole vaadanud. Aino imestab, et Ats pole vaadanud. Aino toob Atsi kättpidi ajalehe kuurde. Ats kontrollib numbrit ja jääb sii hingetuks.
00:22:43 raha ja asjade loteriipilet ajalehel, mille võidutabel, pileti võit sõiduauto Žiguli. Ats (MAIT MALMSTEN) on sõnatu, sest ta võitis. Aino (HELENE VANNARI) kädistab ta ümber ja pärib, mida Ats võitis. Ats liigub õnnest köögis ringi ja ütleb, et võitis auto. Aino ei usu, aga siis näeb ise ka ajalehest. Aino hakkab kogelema ja vabanadab, et ta asjata süüdistas Atsi ja ta näeb, et pesumasin kohe kuulub neile. Ats ütleb üleolevalt, et soolaku Aino oma pesumasin sisse, ta võitis auto ja lubab auoga Aino pesumasinale järele sõidutada. Aino on maruvihane ja nördinud ja ütleb, et see pole õiglane, ruttab köögist minema.
00:23:56 Sm Võsa (PAUL LAASIK) suitsetab närviliselt edasi-tagasi kõndides. Uksele koputatakse. Võsa kutsub sisse. Paavo (TIIT SUKK) tuleb ja näeb, et ema on lõunal (tool on tühi). Võsa küsib, kas Paavo konjakit tahab. Paavo ei taha. Paavo ütleb, et Võsale saabus postiljon ja lehvitab ümbrikuga tema nina all. Võsa tõuseb õhinaga püsti, patsutab Paavot õlale ja ütleb, et ta kohe teadis, et Paavo on üks sõnapidaja poiss. Võsa võtab ümbrikust 150 rubla. Võsa küsib, kus ülejäänu on. Paavo seletab, et nad leppisid kokku, et iga rahatähe lõpus on 1 null, st 3 nulli. Paavo kiirustab välja ja ütleb Võsale, et tema teda ei tunne.
00:24:42 Vahekõll
00:24:45 Baarman Illar (RAIVO E. TAMM) on leti taga, tuleb Ats (MAIT MALMSTEN), kes lehvitab loteriipiletit ja räägib, et Illar ei kujuta ette, mida Ats tema kingitud loteriipiletiga võitis. Baarman küsib, kas see on päriselt. Ats ütleb, et las Illar arvab. Baarman arvab, et peenrahakoti. Ats on õnnest ogar ja ütleb, auto ning kordab seda veel mitu korda. Illar arvab, et Ats ajab pada. Ats kinnitab, et ta ei aja pada ja käsib Illaril šampus lahti teha, et tema maksab (kallistab üle leti Illarit). UIllar räägib nördinult, et tema arvas, et need autod on sinna lehte meelituseks pandud, et tegelikult neid keegi ei võida. Ats räägib, et ta ise ka ei uskunud, aga ta nägi oma silmaga.
00:25:47 Baarman Illar (RAIVO E. TAMM) soovitab Atsil pilet uuesti üle kontrollida, et teab inimesi, kes on arvanud, et on võitnud, aga tegelikult vaatas vale rida. Ats (MAIT MALMSTEN) kinnitab, et ta nägi ja seal oli niimoodi kirjas, aga nõustub siis üle kontriollimisega. Ats küsib, kas Illaril lehte on. Baarman ütleb, et tagaruumis laua peal on. Ats tormab tagaruumi. Samal ajal vahetab baarman piletid ära
00:26:19 Ats (MAIT MALMSTEN) tuleb ajalehega ja hakkab oma loteriipiletit kontrollima, selgub, et number siiski ei klapi. Illar (RAIVO E. TAMM) parastab, et ta ju ütles, et autod on lihtsalt peibutuseks sinna pandud, et tegelikult ei võida neid keegi. Ats on väga löödud, sest ta oli nii ligidal sellele, oleks peaaegu juba lube läinud tegema. Ats küsib, mida Illar ise võitis. Illar ütleb, et ei tea, sest ei usus neisse asjadesse. Illar ütleb, et šampus läheb tema arvele, võtab oma ajalehe ja läheb tagaruumi. Ats hoiab peast kinni.
00:27:24 Lõputiitrid
00:27:55 (c) Thor's Production
00:28:00 ETV ident, (c) ERR, Eesti Televisioon 2012
00:28:06 Saate lõpp
Faili nimi: 2012-002814-0033_0001_D10_ENSV_VOIT-ON-VOORA-OMA.MXF
Indeks: 2012-002814-0033
Kestus: 00:28:06
Registreerimise kuupäev: 04.09.2012
Registreerimise aeg*: 2012-09-04 22:10:13
Videoanalüüsi olek: Completed

Lisa oma arvamus

Arvamuse lisamiseks logi palun sisse Id-kaardi, Mobiil-id või parooliga.
Kommentaare laetakse, oota hetk..

Tellimiseks pead sisse logima

Logi sisse