ERR-i arhiivis sisalduvate materjalide autoriõigused kuuluvad ERR-ile või on ERR-il luba nende kasutamiseks. Materjalide kopeerimine, muutmine, levitamine, üldsusele suunamine nt sotsiaalmeedias, blogides või veebikanalites on ERR-i loata keelatud! Isiklikul mitteärilisel otstarbel on lubatud arhiivikirje lingi jagamine.

ENSV: Limonaadi Joe

Saada link

Kirjeldus

Sirje asub tööle limonaaditehasesse ja saab endale kaks omapärast kolleegi. Atsile ei meeldi Sirje autojuht, Jürile teeb aga tuska Pille uus peigmees. Välja ilmub põnevate omadustega Fanta. Õhus on breiki ja rokabillit.

Samast seeriast

Vaata kõiki

Sarja pealkiri: ENSV
Osa nr.: 42
Kestus: 00:27:30
Indeks: 2012-002814-0043
Režissöör: Korjus Martin
Esmaeeter: 09.12.2012
Kategooria: Lavastuslik → komöödiasari
Püsiviide: vajuta siia
00:00:00 Tiiter: November 1984
00:00:05 Sirje (LAINE MÄGI) tutvub uue töökohaga, vaatab ringi oma kabinetis. Seinal venekeelne kiri: Pepsi-Cola. Tiiter XLII osa, Limonaadi Joe. Laual Pepsi pudelid, Sirje vaatab ühte pudelit. Sirje istub oma toolile ja tunneb ennast hästi. Äkki tuleb tuppa sekretär (KAIA SKOBLOV), võta tema laualt auguraua ja tervitab möödaminnes. Sirje jääb talle vihaselt järele vaatama
00:01:05 Saatepea
00:01:32 Sekretär (KAIA SKOBLOV) suitsetab ja vaatab ajakirja "Burda". Kabinetti tuleb Sirje (LAINE MÄGI) ja küsib, kas sekretät mitte midagi ei unustanud. Sekretärile meenus, et kohvivesi sai valmis ning küsib, mitu lusikat. Sirje mõtles hoopis seda, et sekretär ei öelnud, kes ta on. Sekretär tutvustab ennast: Mai. Sirje tutvustab ennast ja lisab, et ta on Uno asemel uus direktor. Mai tõuseb püsti ning ütleb, et temagi arvas niimoodi, küsib uuesti, mitu läheb. Sirje küsib, mida. Mai ütleb, et mitu lusikatäit kohvi.
00:02:18 Mai (KAIA SKOBLOV) räägib, et Uno tahtis tavaliselt 2 lusikatäit ilma kuhjata, aga ta oli ka üle 60 aasta vana, ei tohtinud väga kanget juua. Sirje (LAINE MÄGI) ütleb, et pangu ta talle ka 2, aga kuhjaga
00:02:30 Vahekõll
00:02:36 Paavo (TIIT SUKK) söö laua taga. Ukse vahelt hiilib sisse Ats (MAIT MALMSTEN). Paavo hüüab: käed! Paavo kõsib, kas Atsil sügelised juba mööda ei hakka minema. Ats lubab, et küll nad lähevad ja küsib Paavolt, kus ema on. Paavo teatab pidulikult, et ema on esimest päeva oma uues töökohas tööl ja lisab, et eks näis, mis värki sealt saama hakkab.
00:03:02 Ats (MAIT MALMSTEN) tuleb lauale lähemale ja küsib Paavolt, mis mõttes: mis värki saama, mida? Paavo (TIIT SUKK) ütleb, et nad Atsiga oleks tõelised lollpead kui nad sealt midagi kasulikku kõrvale ei paneks, see on ju limonaaditehas. Ats kiidab, et Paavol nupp nokib, aga lisab siis, et las ema seab ennast rahulikult sisse. Paavo on nõus, et ega umbropsu ei tasu rapsida, enne tuleb maad kuulata.
00:03:27 Ats (MAIT MALMSTEN) ütleb rangelt, et ei saa suhtuda elus asjadesse nii, et mis sealt kasu saab. Paavo (TIIT SUKK) osatab, et vaata, kes räägib, et mida Ats ise baaris teeb Ats ütleb, et see on ainult natukene ja küsib, aks Paavo on kade. Paavo ütleb, et miks ta peaks kade olema, kui Ats endale taskuraha teenib, et tema teeb samu asju, ainult et tema haare on laiem.
00:03:53 Sirje (LAINE MÄGI) lappab papkasid ja lehitseb, otsib midagi. Tuleb sekretär Mai (KAIA SKOBLOV), kes kastab lille. Mai teatab, et Peep ütles, et ta on kohal. Sirje küsib, kes see Peep on. Mai ütleb, et autojuht. Sirje küsib Mailt, kas ta ei tea, kus on eelmise kvartali aruanded, et ta peab need toiduainetetööstusministeeriumisse kaasa võtma. Mai küsib lihtaslt: misasjad. Sirje seletab rahulikult, et see peaks olema pruun klade, mille vahel on paberid arvudega. Mai arab et need on kuskil seal riiulis ja näitab riiulite poole käega vehkides. Sirje aimas ise ka, aga lootis, et Mai oskab täpsemalt öelda. Mai ei oska. Sirje ajab naeratades Mai Burdat lugema.
00:04:59 Vahekõll
00:05:02 Autojuht Peep (VELVO VÄLI) ootab autos muusikat kuulates Sirjet (LAINE MÄGI) , kes juba tuleb. Peep läheb talle vasu ja võtab kladed ta käest ära. Sirje tänab. Sirje istub autosse ja vabandab, et hiljaks jäi ja kurdab, et sekretär on nii saamatu, et ei tea isegi , kus kladed on, aga loodab,e t ta areneb koos temaga. Peep küsib, kas Mai või, hakkab naerma ning ütleb, et vaevalt küll, sest Mai on oma tööd teinud juba 4 aastat ja arvatavasti on tema lagi juba käes. Sirje naeratab ja ütleb, et nad peavad sõitma, muidu jäävad veel hiljaks. Peep lohutab, et Sirje on nagunii üks esimesi, kes kohale jõuab.
00:05:49 Sirje (LAINE MÄGI) uurib Peebult (VELVO VÄLI), miks tema eelkäija Uno üldse sellist sekretäri pidas. Peep räägib, et selleks oli 2 põhjust - esiteks oli ta 60-ndates meesterahvas ja teiseks on Mai ministeeriumi ühe kõrge nina tütar, kellele hirmsasti meeldib Fantat ja Pepsit juua. Sirjele tundub, et Mai Peebule ei meeldi ja küsib Peebult. Peep ütleb naeratades, et tema on vanakooli mees, kellele meeldib, kui sisemine ja välimine ilu on harmoonias ja saavutanud täiuslikkuse. Sirje annab käe ja tutvustab, et tema nimi on Sirje. Peep ütleb samuti oma nime.
00:06:29 Vahekõll
00:06:38 Limonaaditehase Volga pöörab pimedasse õue. Aknast piilub Ats (MAIT MALMSTEN). Peep (VELVO VÄLI) tuleb autost välja ja läheb jooksuga Sirjele (LAINE MÄGI) autoust avama, ulatab talle töömaterjalid. Sirje tänab teda kelmikalt. Ats vaatab vihaselt aknal.
00:07:13 Sirje (LAINE MÄGI) on hommikumantlis ja kuivatab nõusid. Laua taga põrnitseb teda Ats (MAIT MALMSTEN), kes keerutab barankat sõrmede vahel. Ats küsib, kuidas Sirjel uues töökohas ka läheb ja naljatab, et kas Sirje on ennast Fantaks joonud. Sirje ütleb, et ta pole lonksugi veel võtnud ning räägib, et talle tehti tegases ringkäik ära ja ta elab alles sisse. Sirje räägib, et sekretär on kanapeal, et mitte öelda tainapea. Ats küsib ettevaatlikult, kuidas autojuht on. Sirje imestab, et mis Atsil autojuhist on. Ats kehitab õlgu ja räägib, et autojuht tundub galantne kena inimene ja küllap on Sirjele toeks. Sirje ütleb, et tema mõistab teda.
00:08:00 Sirje (LAINE MÄGI) kiidab, et ta on selline vanakooli mees. Ats (MAIT MALMSTEN) sisistab läbi hammaste, et teame neid vanakooli mehi. Sirje küsib imestades, et mida Ats sellega mõtleb, Ats ütleb, et ei midagi ja hakkab saia lõikama. Sirje hüüab, et pangu kindad kätte, muidu saavad nad kõik sügelised. Ats ärritub ja ütleb, et tal ei ole sügelisi ja tuletab Sirjele meelde, et ta mõtles need välja, et põhjendada, miks ta kodus ei ööbi. Sirje hakkab laia häälga naerma ja ütleb, et ta elas nii rolli sisse ja mõtles, et tal ongi sügelised. Ats palub, kas poleks aeg see jama lõpetada, et tuleks koju ja ööbiks kodus. Sirje ütleb tõsiselt, et nii lihtsalt see asi ka ei lähe, sest see, mida Ats korraldas enne pulmi ja pulmade ajal - ta peab mõtlema. Sirje ütleb, et ootame. Ats on pahane, et mida nad ootavad, tal on kõrini neist kinnastest, ta ei taha ringi käia nagu mingi pidalitõbine.
00:08:45 Ats (MAIT MALMSTEN) ütleb, et Sirje on julm. Sirje (LAINE MÄGI) ütleb, et talle ei tulnud midagi targemat pähe ja tegelikult on see päris lõbus. Ats ütleb, et see ei ole lõbus. Pille toast tuleb välja breikar (ILJA TULIT), kes tutvustab ennast tantsides Sirjele ja Atsile: Marx. Ats vastab käepigistusele: Engels ja hakkab siis naerma ja ütleb: Ats. Marks tagurdab toast välja ja lehvitab. Ats tahab Pille tuppa tormata. Sirje peatab teda ja ütleb, et Pille on 18, las ta ise räägib.
00:09:26 Vahekõll
00:09:30 Peep (VELVO VÄLI) sõidutab Sirje (LAINE MÄGI) limonaaditehasesse. Autos mängib muusika. Peep avab Sirjele autoukse. Sirje meelitab,e t Peebul on väga mõnus muusika, mis tuletab noorusaega meelde. Peep meelitab, kas siis tänast päeva. Sirje saab aru, et Peep meelitab teda ja ütleb, et kõll on kahju, et tema noorusajal seda muusikat nii vähe liikus. Peep ütleb, et kui Sirjele meeldib, siis võib ta Sirjele mõned kassetid rock'n rolli klassikutega laenata. Peep võtab pagasiruumist kassetid. Pagasiruumis on kast Fantat. Sirje on meelitatud.ja tänab.
00:10:21 Sirje (LAINE MÄGI) ütleb, et Peep võib talle sina öelda. Peeb (VELVO VÄLI) ütleb aupaklikult, et Sirje-sugusele daamile ta ei saa sina öelda ja ka selstimees tundub kohatu, sest seltsimehed on rohkem papaahade ja pruunide ülikondadega. Sirje naerab ja lubab Peebul ise otsustada. Sirje küsib äkki, et nägi pagaasnikus kasti Fantat, et milleks see on. Peep mõtleb ja ütleb, et see on näidiseks. Sirje imestab, mis näidiseks. Peep seletab, et mine tea, millal on vaja seda kellelegi degusteerimiseks pakkuda, näiteks miilitsale (Peep pilgutab silma). Sirje naeratab kelmikalt ja lisab, et Peep on kaval ning läheb tehasesse.
00:10:57 Ats (MAIT MALMSTEN) magab näoli köögilaual kindad käes. Tuleb Paavo (TIIT SUKK), kes tervitab. Ats ei kõssa. Paavo paugutab uksega hüüab uuesti Atsi. Ats ikka ei kõssa. Paavo võtab külmikust õlle ja hüüab Atsi, kes ikka ei tee välja. Siis ütleb Paavo, et Kaubamajja tulid Leijona talvetossud, et ta võttis Atsile ka ühe paari. Ats tõstab pea ja küsib, kus kohas. Paavo ütles, et ta tegi nalja. Ats ütleb pahaselt, et niisuguste asjadega ei tehta nalja.
00:11:39 Paavo (TIIT SUKK) küsib, kas Ats on vihane selle eelmise vestluse pärast. Paavo silub, et las see olla, see oli niisama. Ats (MAIT MALMSTEN) ütleb, et praegu on lihtsalt rasked ajad - sügelised ei taha üle minna ja Sirje uue töökohaga harjumine võtab aega. Paavo võtab lonksu õlut. Ats põrutab rusikaga vastu lauda ja kirub, et kuradi limukast autojuht. Paavo küsib, mis autojuht.
00:11:58 Ats (MAIT MALMSTEN) räägib meelehetlikult, et autojuht on libe sell, kes tiirutab ümber Sirje ja lööb talle külge ning ta arvab, et tal on mingi suurem plaan. Paavo (TIIT SUKK) annab nõu, et kui mees Atsi naisele külge lööb, siis mingu andku atlle vastu hambaid ja teine pauk andku selle eest, ta Paavo emale külge lööb. Ats arvab, et see pole nii lihtne.
00:12:14 Paavo (TIIT SUKK) küsib, mis suurem plaan tal on. Ats (MAIT MALMSTEN) ei tea, aga tunne on selline sees, et ta tunneb selliseid suslikuid küll. Ats ütleb, et ta ei taha, et Sirje haiget saab. Paavo lonksab õlut ja ütleb, et mingu Ats ja andku vastu hambaid ja kui ta hakkama ei saa, siis nad arutavad seda asja. apavo soovitab Atsil välja uurida, mis suurem plaan autojuhil on. Ats lubab seda teha. Paavo küsib, kas Ats on Fantat või Pepsit juba saanud. Ats ütleb,e t vahest ikka on. Paao mõtles, et ema kaudu. Ats ütleb, et ei, kus kurat. Paavo on pahane, et mis Sirje läks sinna tööle kui ta suuda isegi oma perekonda varustada. Ats pobiseb, et see ongi küsimus, miks ta läks.
00:13:02 Peep (VELVO VÄLI) ootab Sirjet (LAINE MÄGI), suudleb tema kätt, mille peale Sirje on meelitatud. Ats (MAIT MALMSTEN) piilub seda puu tagant, vaatab binokliga. Peep ja Sirje istuvad autosse. Peep pakub Sirjele tuld, Sirje naeratab talle. Ats vaatab ja vihastab.
00:13:37 Vahekõll
00:13:40 Illar (RAIVO E. TAMM) ja Ats (MAIT MALMSTEN) magavad baari tagaruumis välivooditel magamiskottides. Ats ei maga ja küsib, kas Illar magab. Illar mõmiseb, et magab. Ats küsib, millal Illari naine ta koju tagasi lubab. Illar ei tea. Ats küsib, kas Illarit see üldse huvitab. Illar tahab magada.
00:14:17 Ats (MAIT MALMSTEN) sügab õlga ja ütleb Illarile, et tema tahaks küll oma naise juurde minna. Illar (RAIVO E. TAMM) ütleb vinguval toonil, et mingu siis. Ats kurdab, et Sirje ei lase veel teda oma linade vahele. Illar ajab, et mis siis, mingu ta ikka, et senikaua kui Ats koduukse taga ära käib, saab ta vähemalt magada. Ats ütleb, et teeb ühe õlle ja küsib, kas Illar tahab ka. Illar vingub, et ei taha, ta tahab magada. Ats otsustab üksi teha.
00:14:51 Ats (MAIT MALMSTEN) tõmbab õllekasti kolinaga lähemale. Illar (RAIVO E. TAMM) kirub: joppenbuh ja pöörab külge. Ats võtab kastis pudeli, vaatab seda vast valgust ja hakkab siis voodi ääres vastu seda avama, pudel hakkab aga vahutama, mille peale Illar ta p..e saadab. Ats vabandab, Illar hädaldab, et kuidas ta nüüd magab kui kott on küik märg.
00:15:18 Ats (MAIT MALMSTEN) õienadb Illariga (RAIVO E. TAMM), et ega tal pole esimest korda märja teki peal magada. Ats lubab korda teha ja kirub siis Illarit, et need om tema õleld, et ta peaks ise teadma, mis neil viga on.
00:15:29 Vahekõll
00:15:37 Illar (RAIVO E. TAMM) istub tabureti otsas. Ats (MAIT MALMSTEN) kuivatab tema voodit ja ütleb, et nüüd on kuiv küll, Illar saab uuesti magama minna ja lubab üksi edasi tiksuda. Illar vingub, et mida sa siin enam magad, nüüd on uni läinud ning küsib endale ka õlle. Ats annab Illarile pudeli ja loeb sõnad peale, et olgu ta ettevaatlik, muidu hakkab ise kuivatama. Illar ütleb üleolevalt, et tema juba seda kraami avada oskab ning teeb klotseriga pudeli lahti. Illar lööb pudeli Atsiga kokku ja ütleb: kodutute terviseks. Mehed võtavad lonksu.
00:16:12 Ats (MAIT MALMSTEN) kurdab, et Sirje uus autojuht käib närvidele, tiirutab ümber tema. Illar (RAIVO E. TAMM) uurib, mida Sirje ise arvab. Atsile tundub, et Sirjele see meeldib. Ats räägib, et tüüp on Sirjest noorem ka. Illar tlebme t Ats on ju ka noorem. Ats teab, et see tüüp on veel noorem, libe sell, krdi Limonaadi-Joe. Illar pakub, et äkki on lihtaslt viisakas inimene või äkki on pede, et need on ju ka siuksed lakutud. Ats arvab, et see s..t pole pede ka, lihtsalt selline libe sell nagu temagi, ses mõttes enne kui ta Sirjega tuttavaks sai, siuksed lähevad naistele peale, eriti vanematele naistele. Illar naerab. Ats ütleb, et ta ei mõelnud "selles mõttes" ja lisab, et sellepärast talle see tüüp ei meeldigi.
00:17:08 Illar (RAIVO E. TAMM) nendib, et kui ta Atsi-sugune sekspomm on, siis ta ei oska enam midagi öelda. Oleks, et ainult tema ajab Sirjele ligi, siis võiks ju talle pikki bilongi anda, aga kui Sirje ka signaale vastu saadab, siis on keemi käes. Ats (MAIT MALMSEN) tunnistab, et Sirje maksab talle seelle suvilapeo eest kätte. Illar räägib, et ta pole sellistest asjades eriti kõva. Aga kui on vaja naisi ära sebida, siis olge lahke, aga kui on perekonnadraama, siis.... ja nendib, et muidu ta ju Atsiga praegu aega ei veedaks. Illar joob õlut. Ats lubab ühel heal päeval sellele moevennale kurgi vahele kütta.
00:17:47 Vahekõll
00:18:00 Breikar Marx (ILJA TULIT) tantsib Pille toas. Pille (LIISA PULK) vaatab teda imetlusega ja kiidab, et lahe ning küsib, kaua ta seda on õppinud. Marx ütleb, et esimest aastat. Pille küsib, kas Marx lõuga ei karda niimoodi hüpates ära lüüa. Marx räägib, et enam mitte, aga esimesed 3 kuud käis ainult plaastriga ja sõi suppi. Pille imestab, kas supp aitab paremini hüpata. Marx ütleb, et hopis lõug oli nii valus, et midagi muud ei andnud süüa. Marx pakub, et õpetab Pillele ka. Pille tänab, aga ütleb, et talle meeldib nätsu närida ja 3 kuud ilma nätsuta ei elaks ta üle.
00:18:37 Pille (LIISA PULK) tahab, et Marx (ILJA TULIT) õpetaks talle seda robotivärki (näitab kehaga liigutusi). Marx hakkab näitama. Uksest tuleb Jüri (ARGO AADLI), kes tervitab Pillet ja siis vabandab, sest ta ei teadnud, et nad seal mida iganes teevad. Pille naeratab ja ütleb, et pole midagi ja tutvustab Jürile Marxi ja vastupidi. Marx annab talle tardunud käe. Jüri ei taipa, misk ta niimoodi liigub ja ütleb, et tal on väga kahju, et temaga nii on juhtunud. Jüri küsib, kas Marxil oli autoõnnetus. Marx ütleb, et ei, ta ongi selline. Jüri on hämmingus ja lisab, et küllap headel nõukogude arstidel leidub selle vastu ka ravim.
00:19:34 Pille (LIISA PULK) ütleb Jürile (ARGI AADLI), et Marx (ILJA TULIT) lollitab teda et see on ju lõigest break. Jüri küsib, ega see nakkav ei ole. Pille ütleb, et on küll nakkav, et talle juba hakkab meeldima. Jüri ikka ei taipa. Pille räägib, et break on uus lahe välismaa tants. Jüri ütleb pahaselt, et seda ta arvas, et sealt midagi head ei tule.
00:19:50 Pille (LIISA PULK) ühutab Marxi (ILJA TULIT) Jürile break-tantsu näitama. Marx breigib. Jüri (ARGO AADLI) ehmatab ja ütleb siis, et väga tore, aga ta peab minema hakkama. Pille küsib, miks Jüri üldse tuli. Jüri ütleb, et tuli soola laenama. Pille ütleb, et sool on neil ju köögis. Jüri pobiseb, et köögis polnud kedagi. Jüri lahkub Marxi tantsimist vaadates. Pille läheb ka tantsima.
00:20:26 Sirje (LAINE MÄGI) väljub majast, et tööle minna. Autojuht Peep (VELVO VÄLI) on juba kohal ja tervitab teda viisakalt auto kõrval. Autost kõlab muusika. Sirje tervitab Peepu ka ja küsib, kas see peabki niimoodi olema. Peep ei saa aru, mis asi. Sirje ütleb, et ratas on pooltühi. Peep näeb tühja ratast ja lubab täis pumbata. Peep toob pagaasnikust pumba, küsib, kas Sirje on tema kassette juba kuulanud. Sirje on kuulanud ja kiidab, et väga nostalgiline. Peep pumpab autokummi ja räägib , et omal ajal ikka osati muusikat teha, et tänapäeval on selliseid kollektiive vaid üksikuid.
00:21:00 Sirje (LAINE MÄGI) meenutab, kuidas esimest korda koolipidudel lääne muusikt lasti ja tal peopesad niiskeks läksid. Sirje vabandab,e t hakkas Peebuga lobisema. Peep (VELVO VÄLI) pumpab kummi ja lisab, et Sirjet on alati huvitav kuulata. Sirje on meelitatud ja tänab. Peep saab kummi täis, aga märkab, et määris kindad ära ning küsib luba need toas puhtaks teha. Sirje juhatab, kus köök on. Peep läheb.
00:21:30 Äkki ilmub auto tagant Ats (MAIT MALMSTEN) ja küsib, mis siin toimub. Sirje (LAINE MÄGI) räägib, mis oli juhtunud, et ratas oli tühi, Peep tegi korda ja nüüd läks kindaid puhastama. Ats kordab, et Peep?. Sirje lisab, et Peep on tema autojuht. Ats teatab, et mitte ratas polnud Sirjel katki, vaid rehv ja seletab, mis on ratas ja mis on rehv. Sirje kuulab ja tänab info eest. Ats vaatab pagaasnikusse ja küsib, mis seal on.
00:21:58 Kast Fantat pagaasnikus. Sirje (LAINE MÄGI) ütleb, et see pole midagi erilist, see on ekstra olukordade jaoks, kui on tarvis inimesi määrida. Atsile (MAIT MALMSTEN) tundub, et praegu on just selline olukord kui on teda vaja määrida ja võtab kastist 2 Fantat. Ats läheb kõikumatult toa poole. Sirje kutsub teda korrale ja vaatab talle järele.
00:22:15 Peep (VELVO VÄLI) on kindad puhtaks saanud ja hakkab lahkuma. Uksel kohtub ta Atsiga (MAIT MALMSTEN), kellele ta viisakalt tere ütleb. Ats naeratab kunstlikult. Peep lahkub. Atsil on Fanta-pudelid selja taga, ta vaatab veel Peebule järele ja kirub teda.
00:22:31 Vahekõll
00:22:44 Televiisoris laulab Jaak Joala vene keeles, tüdruk sõidab sulluiskudega.
00:23:10 Ats (MAIT MALMSTEN) lösutab diivanil ja vaatab telekat. Võtab siis kapist Fanta, avab pudeli ja joob ning ehmatab Fanta maitse peale. Ats nuusutab pudelit ja mekib uuesti, vaatab siis jooki vastu valgust, uurib pudelit ja nuusutab. Ats lonksab ettevaatlikult veel ja on nõutu. Siis võtab veel ja leiab, et vist on täitsa hea, sest juba naeratab. Äkki keegi tuleb ja Ats peidab pudeli diivani taha.
00:24:27 Tuleb Paavo (TIIT SUKK), kes tervitab. Ats (MAIT MALMSTEN) viipab talle käega. Paavi küsib, millega Ats on hakkama saanud. Ats kinnitab, et mite millegagi. Paavo ütleb, et Atsil on selline nägu. Ats küsib, milline. Paavo ütleb tähendusrikkalt, et selleks ei pea Gagarin olema, et raketti ära tunda. Ats võtab diivani tagant Fantapudeli. Paavo küsib, kas Ats sai empsilt limpsi. Paavo võtab pudeli ja küsib naerdes, kas Ats tahtis üksi ära juua. Ats peatab, et oodaku Paavo, see pole Fanta. paavo ei kuula ja vptab lonksu, mis tal kohe peaaegu suust väja tuleb ja ta köhima paneb.
00:24:58 Paavo (TIIT SUKK) nuusutab pudelit ja küsib, kust Ats pudeli sai. Ats (MAIT MALMSTEN) räägib, et Sirje tööauto pagaasnikust võttis 2 pudelit, et see pidi mingi proovipartii olema. Paavo kiidab, et väga hea partii on, et see on ju meeste jook, see pole laste jook. Paavo küsib, kus teine pudel on. Ats ütleb, et külmikus on. Paavo küsib, kas teine on samasugune. Ats ei tea, kuna pole proovinud. Paavo tahab proovida ja võtab Fanta-pudeli külmikust.
00:25:38 Paavo (TIIT SUKK) avab Fanta-pudeli ja proovib, teeb siis tõsise näo. Ats (MAIT MALMSTEN) pärib, noh. Paavo ütleb õhinaga, et see on samasugune. Ats proovib ka ja proovib siis eelmisest pudelist võrdluseks ning saab kinnitust, et on jah samasugune. Paavo tahab oma pudlit tagasi. Ats ütleb kavalalt, et tema on nüüd mõlemist joonud ja tal on sügelised. Paavo kirub, aga ütleb siis, et suus tal neid ikka pole ning võtab Fanta-pudeli enda kätte. Paavo naljatab veel, et see jook tapaks kõik elusorganismid ja joob. Atsil on kahju, et ta ainult 2 pudelit võttis, et seal oli ju terve kast.
00:26:18 Paavo (TIIT SUKK) imestab, et seda terve kast on. Ats (MAIT MALSMTEN) kinnitab, et terve kast, aga praegu aitab ju kahest ka. Paavo hakkab mõtlema, et kust selline jooks ja miks ema tööauto pagaasnikusse sai. Paavole jõuab kohale ja ütleb, et paistab, et asjad hakkavad liikuma. Mehed löövad pudelid kokku ja joovad
00:26:50 Lõputiitrid
00:27:20 (c) Thors Production
00:27:24 ETV ident, (c) ERR, Eesti Televisioon 2012
00:27:30 Saate lõpp
Faili nimi: 2012-002814-0043_0002_D10_ENSV_LIMONAADI-JOE.MXF
Indeks: 2012-002814-0043
Kestus: 00:27:30
Registreerimise kuupäev: 07.12.2012
Registreerimise aeg*: 2012-12-07 12:13:12
Videoanalüüsi olek: Completed

Lisa oma arvamus

Arvamuse lisamiseks logi palun sisse Id-kaardi, Mobiil-id või parooliga.
Kommentaare laetakse, oota hetk..

Tellimiseks pead sisse logima

Logi sisse