Totu Kuul

 • Totu Kuul: Tõnis Mägi 00:57:43

  Totu Kuul: Tõnis Mägi (10.02.2017)

  Seekord on Artemi Troitskil külas Eesti estraadiklassik Tõnis Mägi. Vesteldakse mineviku ja nüüdisaja muusikakultuurist ja mõistagi ei jää mainimata värvikad seigad külalise sisutihedast elust.

  Loe lähemalt

 • Totu Kuul: Tanel Mazur ja Jana Pavlenkova 00:58:04

  Totu Kuul: Tanel Mazur ja Jana Pavlenkova (30.09.2016)

  Neljandas saates on Totu Troitski külalisteks idufirmadele hoogu andva programmi juht Jana Pavlenkova ning endine ajakirjanik Tanel Mazur, praegune ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse õpetaja ning Narva kindluse apteeker...

  Loe lähemalt

 • Totu Kuul: Rein Raud 00:57:59

  Totu Kuul: Rein Raud (23.09.2016)

  Totu Troitskile tunduvad eestlased millegipärast sarnanevat jaapanlastele. Selgust aitab saada kirjanik, japanoloog ja kultuuriteadlane Rein Raud, kes on eestlane, aga veidi ka jaapanlane – seega parim vestluskaaslane Kuu-elanike iseloomu ja mõttemaailma tundmaõppimiseks...

  Loe lähemalt

 • Totu Kuul: Raivo Vare ja Indrek Kasela 00:57:53

  Totu Kuul: Raivo Vare ja Indrek Kasela (19.05.2017)

  Kuidas saaks Eesti kujundada omale helget majandustulevikku ja kas me hakkame elama Talsingis? Artemi Troitskil on külas intellektuaalid ja suuräri asjatundjad Raivo Vare ning Indrek Kasela.

  Loe lähemalt

 • Totu Kuul: Priit ja Olga Pärn 00:57:30

  Totu Kuul: Priit ja Olga Pärn (21.10.2016)

  Saate teemaks on animatsioon. Artemi Troitskil on külas legendaarne paar – Priit ja Olga Pärn. Juttu tuleb Eesti animatsiooni esteetikast ja traditsioonidest maailma animakultuuri kontekstis. Keskendutakse looja ja vaataja igavestele küsimustele: kuidas me mõistame ja kuidas peaksime mõistma ning kuidas mõistetakse meid?

  Loe lähemalt

 • Totu Kuul: Pavlo Balakin 00:57:31

  Totu Kuul: Pavlo Balakin (28.04.2017)

  Artemi Troitskil on külas Ukraina ooperilaulja Pavlo Balakin, kes töötab rahvusooperis Estonia. Juttu tuleb loomingust, edu saladustest ja loomulikult ka Balakini kodumaast, mis elab praegu üle raskeid aegu.

  Loe lähemalt

 • Totu Kuul: Olga Temnikova ja Kaido Ole 00:58:29

  Totu Kuul: Olga Temnikova ja Kaido Ole (05.05.2017)

  Moodne kujutav kunst Eestis on järgmine Artemi Troitski vestlussaate teema. Külla tulevad galerist Olga Temnikova ja mainekas kunstnik Kaido Ole.

  Loe lähemalt

 • Totu Kuul: Nikolai Kondratov ja Vladimir Zaitsev 00:58:17

  Totu Kuul: Nikolai Kondratov ja Vladimir Zaitsev (07.04.2017)

  Artemi Troitski külalisteks on Narva taksojuht Nikolai Kondratov ja tema Tallinna kolleeg Vladimir Zaitsev. Kõneldakse nende meeste kaugeltki mitte kergest tööst, elust, inimestest ja Eestimaa teedest.

  Loe lähemalt

 • Totu Kuul: Narva Aleksandri kiriku õpetaja Oleg Sevastjanov ja Eesti Apostlik-Õigeusu Kiriku preester Justinus Kiviloo 00:57:51

  Totu Kuul: Narva Aleksandri kiriku õpetaja Oleg Sevastjanov ja Eesti Apostlik-Õigeusu Kiriku preester Justinus Kiviloo (23.12.2016)

  Eesti jõulutraditsioonid. Erineva usutunnistusega ja maailmavaatega inimeste ühisest pühast räägivad Artemi Troitski saates Narva Aleksandri kiriku õpetaja Oleg Sevastjanov ning Eesti Apostlik-Õigeusu Kiriku preester Justinus Kiviloo.

  Loe lähemalt

 • Totu Kuul: Mihhail Panfilov, Evi Pärn ja Olesja Rotar 00:57:24

  Totu Kuul: Mihhail Panfilov, Evi Pärn ja Olesja Rotar (14.10.2016)

  Mida kujutab endast tänapäeva Eesti avangardistlik ja informaalne kultuur? Artemi Troitski vestluskaaslased on muusik Mihhail Panfilov, kunstnik Evi Pärn ning kultuuri ja kontrakultuuri kajastava ajakirja peatoimetaja Olesja Rotar.

  Loe lähemalt

Kokku: 33 | Näitan: 1-10 | Näita kõiki