Totu Kuul

 • Totu Kuul: Eesti HIV-positiivsete võrgustiku direktor Latšin Alijev 00:57:43

  Totu Kuul: Eesti HIV-positiivsete võrgustiku direktor Latšin Alijev (02.12.2016)

  Sotsiaalabi ja heategevus Eestis. Kuidas elavad orvud, üksikud vanainimesed ja raskelt haiged? Õilsast tööst headuse ja inimlikkuse nimel räägib Eesti HIV-positiivsete võrgustiku direktor Latšin Alijev.

  Loe lähemalt

 • Totu Kuul: Eiki Nestor 00:58:27

  Totu Kuul: Eiki Nestor (25.11.2016)

  Keeruline Eesti poliitika: miks meie presidendivalimised on alati nagu pikk seebiooper, miks põhiseadusel pole reaalset võimu ja mida kujutab endast Riigikogu? Saatejuht Artemi Troitski küsib Riigikogu esimehelt Eiki Nestorilt lihtsaid ja ka keerulisi küsimusi riigikorralduse, iseseisvuse taastamise ja Eesti poliitilise kultuuri kohta.

  Loe lähemalt

 • Totu Kuul: Mihhail Lotman ja Inna Adamson 00:57:58

  Totu Kuul: Mihhail Lotman ja Inna Adamson (18.11.2016)

  Vene keel Eestis ja uus eesti-vene sõnaraamat koos oma näidetega - kandideerima, renoveerima, ilma basaarita, tagasiside - on saatejuht Artemi Troitski ning Eesti koolkonna vene filoloogide peamiseks vestlusteemaks...

  Loe lähemalt

 • Totu Kuul: Maria Avdjuško, Hardi Volmer 00:57:45

  Totu Kuul: Maria Avdjuško, Hardi Volmer (11.11.2016)

  Eesti film, selle iseärasused, probleemid ja perspektiivid on Artemi Troitski selle saate teemaks. Seekord külastavad kuukaatrit näitlejatar Maria Avdjuško ja filmirežissöör, muusik ning kunstnik Hardi Volmer.

  Loe lähemalt

 • Totu Kuul: Anna Piperal, Anto Veldre 00:58:19

  Totu Kuul: Anna Piperal, Anto Veldre (04.11.2016)

  Artemi Troitski järgmise saate teemaks on Eesti kui e-riik. Riigi- ja pangateenused interneti teel, ID-kaardi ime ja Wi-Fi. Kuidas on tehnoloogiline läbimurre riiki muutnud? Millised virtuaalsed uuendused veel eesti inimesi ees ootavad, ja milliseid ohte need kätkevad? Saatejuht räägib sellest e-Estonia Showroom’i juhataja Anna Piperali ja Anto Veldrega.

  Loe lähemalt

 • Totu Kuul: Irene Käosaar 00:57:32

  Totu Kuul: Irene Käosaar (28.10.2016)

  Seekordne saade keskendub riigikeelele ja mitteriigikeelele. Artemi Troitskil on külas haridusministeeriumi spetsialist Irene Käosaar. Juttu tuleb vene koolist, integratsiooniprobleemidest ning igapäevasuhtlusest kahes suures ja võimsas keeles – vene ning eesti keeles.

  Loe lähemalt

 • Totu Kuul: Priit ja Olga Pärn 00:57:30

  Totu Kuul: Priit ja Olga Pärn (21.10.2016)

  Saate teemaks on animatsioon. Artemi Troitskil on külas legendaarne paar – Priit ja Olga Pärn. Juttu tuleb Eesti animatsiooni esteetikast ja traditsioonidest maailma animakultuuri kontekstis. Keskendutakse looja ja vaataja igavestele küsimustele: kuidas me mõistame ja kuidas peaksime mõistma ning kuidas mõistetakse meid?

  Loe lähemalt

 • Totu Kuul: Mihhail Panfilov, Evi Pärn ja Olesja Rotar 00:57:24

  Totu Kuul: Mihhail Panfilov, Evi Pärn ja Olesja Rotar (14.10.2016)

  Mida kujutab endast tänapäeva Eesti avangardistlik ja informaalne kultuur? Artemi Troitski vestluskaaslased on muusik Mihhail Panfilov, kunstnik Evi Pärn ning kultuuri ja kontrakultuuri kajastava ajakirja peatoimetaja Olesja Rotar.

  Loe lähemalt

 • Totu Kuul: Aleksandr Lipnitski ja Erki Berends 00:57:23

  Totu Kuul: Aleksandr Lipnitski ja Erki Berends (07.10.2016)

  Räägime Eesti rock-kultuuri traditsioonidest. Milline oli elu kolm aastakümmet tagasi ja mis on meile sellest ajast päranduseks jäänud? Artemi Troitski külalisteks on vanad sõbrad – muusik ja kulturoloog Aleksandr Lipnitski ning ajakirjanik Erki Berends.

  Loe lähemalt

 • Totu Kuul: Tanel Mazur ja Jana Pavlenkova 00:58:04

  Totu Kuul: Tanel Mazur ja Jana Pavlenkova (30.09.2016)

  Neljandas saates on Totu Troitski külalisteks idufirmadele hoogu andva programmi juht Jana Pavlenkova ning endine ajakirjanik Tanel Mazur, praegune ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse õpetaja ning Narva kindluse apteeker...

  Loe lähemalt

Kokku: 33 | Näitan: 21-30 | Näita kõiki