Raadio JAIK

 • Raadio JAIK. Jaan Einasto kommentaar. Kosmos 00:23:21

  Raadio JAIK. Jaan Einasto kommentaar. Kosmos (06.10.2018)

  Von Krahli Teatri, Vikerraadio ja Eesti Teaduste Akadeemia koostöös sündinud saatesari pakub arutlusi ja visioone elust Eestis ja maailmas 25 aasta pärast. Jaan Einasto pikem kommentaar teemal "Kosmos".

  Loe lähemalt

 • Raadio JAIK. Tarmo Soomere kommentaar. Globaalne ja lokaalne 00:08:03

  Raadio JAIK. Tarmo Soomere kommentaar. Globaalne ja lokaalne (20.10.2018)

  Von Krahli Teatri, Vikerraadio ja Eesti Teaduste Akadeemia koostöös sündinud saatesari pakub arutlusi ja visioone elust Eestis ja maailmas 25 aasta pärast. Tarmo Soomere pikem kommentaar teemal "Globaalne ja lokaalne".

  Loe lähemalt

 • Raadio JAIK. Tarmo Soomere kommentaar. Religioon, usk ja usaldus 00:12:50

  Raadio JAIK. Tarmo Soomere kommentaar. Religioon, usk ja usaldus (13.10.2018)

  Von Krahli Teatri, Vikerraadio ja Eesti Teaduste Akadeemia koostöös sündinud saatesari pakub arutlusi ja visioone elust Eestis ja maailmas 25 aasta pärast. Tarmo Soomere pikem kommentaar teemal "Religioon, usk ja usaldus".

  Loe lähemalt

 • Raadio JAIK. Keskkond 00:55:03

  Raadio JAIK. Keskkond (27.10.2018)

  Von Krahli Teatri, Vikerraadio ja Eesti Teaduste Akadeemia koostöös sündinud saatesari pakub arutlusi ja visioone elust Eestis ja maailmas 25 aasta pärast. Kas inimkonda ootab hukkumine? Arutlevad tippteadlane, bioloogiadoktor ja Tartu Ülikooli botaanika vanemteadur Aveliina Helm, ökoloogiadoktor ja Tartu Ülikooli zooloogia osakonna loodusressursside õppetooli juhataja Asko Lõhmus, Peeter Jalakas ja Ingrid Peek...

  Loe lähemalt

 • Raadio JAIK. Globaalne ja lokaalne 00:54:53

  Raadio JAIK. Globaalne ja lokaalne (20.10.2018)

  Von Krahli Teatri, Vikerraadio ja Eesti Teaduste Akadeemia koostöös sündinud saatesari pakub arutlusi ja visioone elust Eestis ja maailmas 25 aasta pärast. Põimsusest, globaliseerumisest ja keskkonnast räägivad Hasso Krull, Kristjan Lepik, Peeter Laurits, Peeter Jalakas ja Ingrid Peek...

  Loe lähemalt

 • Raadio JAIK. Tarmo Soomere kommentaar. Kosmos 00:06:18

  Raadio JAIK. Tarmo Soomere kommentaar. Kosmos (06.10.2018)

  Von Krahli Teatri, Vikerraadio ja Eesti Teaduste Akadeemia koostöös sündinud saatesari pakub arutlusi ja visioone elust Eestis ja maailmas 25 aasta pärast. Tarmo Soomere pikem kommentaar teemal "Kosmos".

  Loe lähemalt

 • Raadio Jaik. Jaak Tombergi kommentaar. Kosmos ja ulme 00:06:55

  Raadio Jaik. Jaak Tombergi kommentaar. Kosmos ja ulme (06.10.2018)

  Von Krahli Teatri, Vikerraadio ja Eesti Teaduste Akadeemia koostöös sündinud saatesari pakub arutlusi ja visioone elust Eestis ja maailmas 25 aasta pärast. Jaak Tombergi pikem kommentaar teemal "Kosmos ja ulme".

  Loe lähemalt

 • Raadio JAIK. Vaimsus ja religioon 00:54:05

  Raadio JAIK. Vaimsus ja religioon (13.10.2018)

  Von Krahli Teatri, Vikerraadio ja Eesti Teaduste Akadeemia koostöös sündinud saatesari pakub arutlusi ja visioone elust Eestis ja maailmas 25 aasta pärast. Vaimsuse ja religiooni üle arutlevad stuudios Tarmo Jüristo, Riina Raudne, Peeter Laurits, Peeter Jalakas ja Ingrid Peek...

  Loe lähemalt

 • Raadio JAIK. Tarmo Soomere kommentaar. Raha ja väärtused 00:12:20

  Raadio JAIK. Tarmo Soomere kommentaar. Raha ja väärtused (29.09.2018)

  Von Krahli Teatri, Vikerraadio ja Eesti Teaduste Akadeemia koostöös sündinud saatesari pakub arutlusi ja visioone elust Eestis ja maailmas 25 aasta pärast. Tarmo Soomere pikem kommentaar teemal "Raha ja väärtused".

  Loe lähemalt

 • Raadio JAIK. Raha ja väärtused 00:50:46

  Raadio JAIK. Raha ja väärtused (29.09.2018)

  Stardib uus saade "Raadio JAIK". Von Krahli Teatri, Vikerraadio ja Eesti Teaduste Akadeemia koostöös sündinud saatesari pakub arutlusi ja visioone elust Eestis ja maailmas 25 aasta pärast. Avateema on "Väärtused ja raha", millest arutlevad stuudios Daniel Vaarik, Kristjan Lepik, Tarmo Jüristo, Peeter Jalakas, Ingrid Peek, lisaks saavad sõna krüptoraha entusiast Asse Sauga, Eesti Panga asepresident Madis Müller, ettevõtja Alar Tamming, Eesti Teaduste Akadeemia president Tarmo Soomere...

  Loe lähemalt

Kokku: 11 | Näitan: 1-10 | Näita kõiki