Lastetuba

 • Lastetuba: Kevadine koristus 00:13:33

  Lastetuba: Kevadine koristus

  Lastetuppa tuleb korrashoiu inspektor, et kontrollida, kas Lastetoas on igakevadine suurpuhastus korrektselt tehtud. Timmu on ahastuses! Stsenarist Gert Kiiler, mängivad Mart Kampus ja Jaune Kimmel.

  Loe lähemalt

 • Lastetuba: Nunnu siilike 00:13:35

  Lastetuba: Nunnu siilike (29.03.2021)

  Ei tea, milline on siililapse elu? Kas tal on ka mõni lemmiklelu? Kas tal kodus nukk on, või rong? Ei tea, kas tal pudipõllegi on? Nii on luuletanud Leelo Tungal ja paljudele küsimustele saab Timmu seekord vastuse armsalt siilikeselt endalt! Või siis ikkagi tema omanikelt? Timotheusega mängib Mart Kampus.

  Loe lähemalt

 • Lastetuba: Mis on tore? 00:15:13

  Lastetuba: Mis on tore? (22.03.2021)

  Kui sa tahad midagi toredat teha, siis kõigepealt pead sa mõtlema, mis üldse on sinu jaoks tore - nii kõlab paljukogenud Lennarti tarkus Timmule. Stsenarist Silvia Soro, mängivad Mart Kampus ja Aarne Soro, lavastas Elo Selirand.

  Loe lähemalt

 • Lastetuba: Majahaldjas 00:12:47

  Lastetuba: Majahaldjas (15.03.2021)

  Printsess Lululeluule hüppab välja raamatust, kus on koos Eesti müüdid ja vanad lood igasugu kummaliste tegelastega. Koos Timmuga mängitakse nende tegelaste äraarvamismängu. Stsenarist Silvia Soro, mängivad Mart Kampus ja Jaune Kimmel.

  Loe lähemalt

 • Lastetuba: Puidust tõukeratas 00:14:14

  Lastetuba: Puidust tõukeratas (08.03.2021)

  Timmu ja Lennart jäävad rääkima vanal ajal elanud lastest, kel vahel oli kodus igav ja siis nad tegid enda lõbuks ise vahvaid mänguasju, näiteks meisterdasid tõukeratta. Mängivad Mart Kampus ja Aarne Soro, lavastas Elo Selirand.

  Loe lähemalt

 • Lastetuba: Musklis hääl 00:12:22

  Lastetuba: Musklis hääl (01.03.2021)

  Timmu teeb Lululeluule ehmatuseks imelikke hääli, kuid häda pole suur - Timmu treenib häälepaelu, et see oleks musklis ja tugev, et saada lauljaks! Mängivad Jaune Kimmel ja Mart Kampus, lavastas Elo Selirand.

  Loe lähemalt

 • Lastetuba: Lastetoa vastlakarneval 00:15:09

  Lastetuba: Lastetoa vastlakarneval (22.02.2021)

  Timmu ja Lululeluule otsustavad kevade ootuses maha pidada pisikese vastlakarnevali, et ajada talv ja pimedus Lastetoast välja! Stsenarist Silvia Soro, mängivad Jaune Kimmel ja Mart Kampus.

  Loe lähemalt

 • Lastetuba: Rüütliromaan kirjades 00:15:44

  Lastetuba: Rüütliromaan kirjades (15.02.2021)

  Eile oli sõbrapäev ja Timmu mõtles kõigile lastele, kes teda vaatavad, sest lapsed ongi talle kõige paremad ning kallimad sõbrad. Muidugi on kallid ka kõik need lapsed, kes on vahepeal juba suureks kasvanud, sest Timmu on Lastetoas juba pea kümme aastat vägesid juhtinud ja sõpru oodanud! Loo kirjutas ja lavastas Elo Selirand, mängivad Jaune Kimmel ja Mart Kampus.

  Loe lähemalt

 • Lastetuba: Kuidas saada head tuju? 00:11:44

  Lastetuba: Kuidas saada head tuju? (08.02.2021)

  Timmul on pisut paha tuju ja kui tuju on ära, siis seda ei saa lihtsalt nagu lampi sisse lülitades paremaks teha. Lennartil on siiski paar head nippi! Stsenarist Gert Kiiler, mängivad Mart Kampus ja Aarne Soro.

  Loe lähemalt

 • Lastetuba: Timmu ajapeeglis 00:12:07

  Lastetuba: Timmu ajapeeglis (01.02.2021)

  Timmu uurib oma peegeldust, sest raadiost öeldi: aasta alguses tasub pikemalt peeglisse vaadata ja mõelda, mis on hästi ning mis võiks olla paremini. Timmu arvates on kõik hästi seniks, kuni kostab lohestajate naer...

  Loe lähemalt

Kokku: 1588 | Näitan: 1-10 | Näita kõiki