Buratino tegutseb jälle

 • Buratino tegutseb jälle: Eesti Vabariigi aastapäev 00:28:58

  Buratino tegutseb jälle: Eesti Vabariigi aastapäev (20.02.2003)

  Buratino, Malvina, Artemon ja Pierrot teevad ettevalmistusi Eesti sünnipäevaks. Kas pidupäevaks tuleb tuba korda teha, mida tehakse sünnipäeva paraadil ja kuidas elab Eesti president? Need on küsimused, mis vajavad lähemat uurimist! Saates osalevad Ingrid Rüütel ja president Arnold Rüütel.

  Loe lähemalt

 • Buratino tegutseb jälle: Sõbrapäev 00:26:44

  Buratino tegutseb jälle: Sõbrapäev (12.02.2004)

  Malvina saab valentini- ehk sõbrapäevaks üllatuspaki. Kuidas aga teisi oma sõpru sõbrapäeval rõõmustada? Tuleb joonistada armsaid kaarte!

  Loe lähemalt

 • Buratino tegutseb jälle: Väljasõit metsa 00:28:27

  Buratino tegutseb jälle: Väljasõit metsa (21.04.2005)

  Poisse rabab uudis telekast - Põder on metsast plehku pannud ja kappab nüüd linnas ringi. Veelgi suurem on aga üllatus, kui ärakaranud Põder sõprade koduuksest suure murega sisse tormab. Mängus lööb kaasa Margus Tabor.

  Loe lähemalt

 • Buratino tegutseb jälle: Külalised kosmosest 00:24:49

  Buratino tegutseb jälle: Külalised kosmosest (08.05.2005)

  Artemon näeb ja tunneb, et taevas on miskit teisiti, kui tavaliselt. Kas tõesti aastaid oodatu saab lõpuks tõeks ja NEMAD on siin? See on sarja eelviimane osa! Stsenarist Wimberg, mängivad Priit Võigemast, Maria Soomets, Karol Kuntsel, Anti Reinthal, Evelin Pang ning kõrvalosades Kadri Lepp ja Janek Vadi...

  Loe lähemalt

 • Buratino tegutseb jälle: Buratinot tehti nii... 00:22:59

  Buratino tegutseb jälle: Buratinot tehti nii... (29.05.2005)

  Seekord keerame kaamera objektiivi vastassuunas ja uurime, keda ning mida nägid näitlejad sarja tegemise kahe ja poole aasta jooksul teiselpool stuudiotoa seinu. Sõna tagasivaateks saavad näitlejad Priit Võigemast, Karol Kuntsel, Maria Soomets ja Anti Reinthal, käsikirja autor Jaak Urmet Wimberg, režissöörid Karin Nurm, Salme-Riine Uibo ning Stina Kordemets, kunstnik Kaie Kal ja sarja produtsent ning toimetaja Margus Saar.

  Loe lähemalt

 • Buratino tegutseb jälle: Viimane osa: ärasõit tähtede juurde 00:28:18

  Buratino tegutseb jälle: Viimane osa: ärasõit tähtede juurde (15.05.2005)

  Zorg ja Korg teevad Artemonile ettepaneku reisiks maailmaruumi. Kes läheb kosmoselaevaga kaasa? Viimases osas tehakse tähtsaid avaldusi ja antakse lubadusi. Mängivad Priit Võigemast, Karol Kuntsel, Maria Soomets ja Anti Reinthal ning Kadri Lepp, Janek Vadi, Evelin Pang, Hele Kõre, Ott Aardam, Mart Toome ja Argo Aadli...

  Loe lähemalt

 • Buratino tegutseb jälle: Külaskäik ooperisse 00:24:50

  Buratino tegutseb jälle: Külaskäik ooperisse (14.04.2005)

  Leitud vana teatrikraam sünnitab sõpradel mälestusi ja nad otsustavad taaskord ringi vaadata päris teatris. Teatri lavatagust elu ja tegelasi uuritakse meie uhkemas ja suuremas teatrimajas - rahvusooperis "Estonia".

  Loe lähemalt

 • Buratino tegutseb jälle: Malvinal on laulutuju 00:25:24

  Buratino tegutseb jälle: Malvinal on laulutuju (10.03.2005)

  Malvina ilusat lauluhäält ei saa lihtsalt niisama enda teada jätta. Poisid otsustavad Malvinale laulu kirjutada ja selle lindistada. Malvinast saab staar! Loo kirjutas Wimberg, toimetaja Margus Saar.

  Loe lähemalt

 • Buratino tegutseb jälle: Kiirabi 00:28:21

  Buratino tegutseb jälle: Kiirabi (17.02.2005)

  Artemoni tabab ootamatult kõhuhäda. Kas on kõhus gaasid või ehk hoopis ussid? Kui tordisöömine ka kõhuvalu ei leevenda, otsustavad sõbrad teha kiirabisõidu haiglasse arsti juurde.

  Loe lähemalt

 • Buratino tegutseb jälle: Papa Carlo sünnipäev 00:23:12

  Buratino tegutseb jälle: Papa Carlo sünnipäev (07.04.2005)

  Buratino oleks napilt unustanud armsa Papa Carlo sünnipäeva! Tähtsad asjad ununevad meil seepärast, et pea on tühjast-tähjast pungil. Papa Carlo jutustab sõpradele loo rääkivast puuhalust. Näitlejad Priit Võigemast, Karol Kuntsel, Maria Soomets, Anti Reinthal, kaasa teevad Argo Aadli ja Indrek Sammul...

  Loe lähemalt

Kokku: 84 | Näitan: 1-10 | Näita kõiki