Noor meister

  • Noor meister

    Noor meister (13.11.2020)

    Võistlussaade, võistlevad Eesti kutsekoolide parimad noored ehitusviimistlejad.

    Loe lähemalt

  • Noor meister

    Noor meister (13.11.2020)

    Võistleja siseviimistleja Džamilja Agajeva [Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus], Eesti kutsekoolide parimate noorte võistlussaade.

    Loe lähemalt

  • Noor meister

    Noor meister (13.11.2020)

    Võistlussaade, võistlevad Eesti kutsekoolide parimad noored ehitusviimistlejad.

    Loe lähemalt

  • Noor meister

    Noor meister (13.11.2020)

    Saatejuht Sander Rebane, Eesti kutsekoolide parimate noorte võistlussaade.

    Loe lähemalt

  • Noor meister

    Noor meister (13.11.2020)

    Võistleja ehitusviimistleja Karmen Põder [Tallinna Ehituskool], Eesti kutsekoolide parimate noorte võistlussaade.

    Loe lähemalt

  • Noor meister

    Noor meister (13.11.2020)

    Võistleja ehitusviimistleja Karmen Põder [Tallinna Ehituskool], Eesti kutsekoolide parimate noorte võistlussaade.

    Loe lähemalt

  • Noor meister

    Noor meister (13.11.2020)

    Võistlejad siseviimistlejad Karmen Piirimaa [Tartu Kutsehariduskeskus], Karmen Põder [Tallinna Ehituskool], saatejuht Sander Rebane, Karmen Raudsepp [Tallinna Kopli Ametikool] ja Aleksandra Koronova [Järvamaa Kutsehariduskeskus], Eesti kutsekoolide parimate noorte võistlussaade.

    Loe lähemalt

  • Noor meister

    Noor meister (13.11.2020)

    Võistlussaade, võistlevad Eesti kutsekoolide parimad noored ehitusviimistlejad.

    Loe lähemalt

  • Noor meister

    Noor meister (13.11.2020)

    Kohtunikud Ahto Laur Henkel Balti OÜ-st, Noor meister 2015 Riho Lehismets, Tikkurila koolituskeskuse juht Meelis Tarto, Eesti kutsekoolide parimate noorte siseviimistlejate võistlussaade "Noor meister"...

    Loe lähemalt

  • Noor meister

    Noor meister (13.11.2020)

    Võistleja ehitusviimistleja Karmen Raudsepp [Tallinna Kopli Ametikool], Eesti kutsekoolide parimate noorte võistlussaade.

    Loe lähemalt

  • Noor meister

    Noor meister (13.11.2020)

    Võistleja siseviimistleja Karmen Piirimaa [Tartu Kutsehariduskeskus], Eesti kutsekoolide parimate noorte võistlussaade.

    Loe lähemalt

  • Noor meister

    Noor meister (13.11.2020)

    Võistlustöö, võistlevad Eesti kutsekoolide parimad noored ehitusviimistlejad.

    Loe lähemalt

  • Noor meister

    Noor meister (13.11.2020)

    Võistlustöö, võistlevad Eesti kutsekoolide parimad noored ehitusviimistlejad.

    Loe lähemalt

  • Noor meister

    Noor meister (13.11.2020)

    Võistleja siseviimistleja Aleksandra Koronova [Järvamaa Kutsehariduskeskus], Eesti kutsekoolide parimate noorte võistlussaade.

    Loe lähemalt

  • Noor meister

    Noor meister (13.11.2020)

    Võistlustöö, võistlevad Eesti kutsekoolide parimad noored ehitusviimistlejad.

    Loe lähemalt

  • Noor meister

    Noor meister (13.11.2020)

    Võistlussaade, võistlevad Eesti kutsekoolide parimad noored ehitusviimistlejad, finalistid: Karmen Piirimaa [Tartu Kutsehariduskeskus], Karmen Põder [Tallinna Ehituskool], Karmen Raudsepp [Tallinna Kopli Ametikool].

    Loe lähemalt

  • Noor meister

    Noor meister (13.11.2020)

    Võistlustöö, võistlevad Eesti kutsekoolide parimad noored ehitusviimistlejad.

    Loe lähemalt

  • Noor meister

    Noor meister (13.11.2020)

    Võistlussaade, Eesti kutsekoolide parim noor siseviimistleja Karmen Põder [Tallinna Ehituskool], kohtunik Tikkurila koolituskeskuse juht Meelis Tarto..

    Loe lähemalt

  • Noor meister

    Noor meister (13.11.2020)

    Võistleja ehitusviimistleja Karmen Põder [Tallinna Ehituskool], Eesti kutsekoolide parimate noorte võistlussaade.

    Loe lähemalt

  • Noor meister

    Noor meister (13.11.2020)

    Võistleja ehitusviimistleja Karmen Raudsepp [Tallinna Kopli Ametikool], Eesti kutsekoolide parimate noorte võistlussaade.

    Loe lähemalt

Kokku: 64 | Näitan: 1-20 | Näita kõiki