Noor meister

  • Noor meister

    Noor meister (20.10.2020)

    Eesti kutsekoolide noorte restroraniteenidajate võistlussaate võitjad, noor meister 2020 restroraniteeniduses Cristiine Rannala [Haapsalu Kutsehariduskeskus], III koht Vahur Aasaküla [Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool] ja II koht Annabel Kuusik [Tallinna Teeninduskool].

    Loe lähemalt

  • Noor meister

    Noor meister (20.10.2020)

    Eesti kutsekoolide noorte restroraniteenidajate võistlussaate võitjad, noor meister 2020 restroraniteeniduses Cristiine Rannala [Haapsalu Kutsehariduskeskus], III koht Vahur Aasaküla [Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool] ja II koht Annabel Kuusik [Tallinna Teeninduskool], saatejuht Sander Rebane.

    Loe lähemalt

  • Noor meister

    Noor meister (20.10.2020)

    Kohtunikud: Kuressaare Ametikooli turismiteenuste juhtõpetaja Ülle Tamsalu, peakohtunik ettevõtja Kristo Lassi ja restorani Rudolf direktor Erik Tammeleht, Eesti kutsekoolide noorte restroraniteenidajate võistlussaade.

    Loe lähemalt

  • Noor meister

    Noor meister (20.10.2020)

    Eesti kutsekoolide noorte restroraniteenidajate võistlussaate võitja, noor meister 2020 restroraniteeniduses Cristiine Rannala [Haapsalu Kutsehariduskeskus], saatejuht Sander Rebane.

    Loe lähemalt

  • Noor meister

    Noor meister (20.10.2020)

    Eesti kutsekoolide noorte restroraniteenidajate võistlussaate finaal, peakohtunik Kristo Lassi, kohtunikud Ülle Tamsalu, Erik Tammeleht, lauljad Artjom Savitski, Jüri Pootsmann, Grete Paia, parimad teenindajad Vahur Aasaküla, Annabel Kuusik, võitja Cristiine Rannala ja lauljad Robert Linna, Sissi Nylia Benita, Stefan Airapetjan ja Getter Jaani.

    Loe lähemalt

  • Noor meister

    Noor meister (20.10.2020)

    Eesti kutsekoolide noorte restroraniteenidajate võistlussaate võitja, noor meister 2020 restroraniteeniduses Cristiine Rannala [Haapsalu Kutsehariduskeskus], saatejuht Sander Rebane.

    Loe lähemalt

  • Noor meister

    Noor meister (20.10.2020)

    Eesti kutsekoolide noorte restroraniteenidajate võistlussaate finaal, finalist Vahur Aasaküla [Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool], hindajad Robert Linna, Getter Jaani ja Stefan Airapetjan.

    Loe lähemalt

  • Noor meister

    Noor meister (20.10.2020)

    Võistlussaade, saatejuht Sander Rebane.

    Loe lähemalt

  • Noor meister

    Noor meister (20.10.2020)

    Eesti kutsekoolide noorte restroraniteenidajate võistlussaate finaal, finalist Cristiine Rannala [Haapsalu Kutsehariduskeskus], hindajad lauljad Jüri Pootsmann, Artjom Savitski ja Grete Paia.

    Loe lähemalt

  • Noor meister

    Noor meister (20.10.2020)

    Eesti kutsekoolide noorte restroraniteenidajate võistlussaate finaal, finalist Annabel Kuusik [Tallinna Teeninduskool], hindajad lauljad Jüri Pootsmann, Artjom Savitski, Grete Paia, Getter Jaani, Stefan Airapetjan ja Sissi Nylia Benita.

    Loe lähemalt

  • Noor meister

    Noor meister (20.10.2020)

    Võistlussaade, Eesti kutsekoolide parimate noorte restroraniteenidajate finaal, saatejuht Sander Rebane.

    Loe lähemalt

  • Noor meister

    Noor meister (20.10.2020)

    Võistlussaade, Eesti kutsekoolide parima noore restroraniteenidaja kroon.

    Loe lähemalt

  • Noor meister

    Noor meister (20.10.2020)

    Võistlussaade, saate tiiter.

    Loe lähemalt

  • Noor meister

    Noor meister (20.10.2020)

    Võistlussaade, võistlevad Eesti kutsekoolide parimad noored restroraniteenidajad, saatejuht Sander Rebane.

    Loe lähemalt

  • Noor meister

    Noor meister (20.10.2020)

    Võistlussaade, võistlevad Eesti kutsekoolide noored restroraniteenidajad.

    Loe lähemalt

  • Noor meister

    Noor meister (20.10.2020)

    Võistlussaade, võistlevad Eesti kutsekoolide noored restroraniteenidajad.

    Loe lähemalt

  • Noor meister

    Noor meister (20.10.2020)

    Võistlussaade, võistlevad Eesti kutsekoolide noored restroraniteenidajad.

    Loe lähemalt

  • Noor meister

    Noor meister (20.10.2020)

    Võistlussaade, Eesti kutsekoolide restroraniteenidajate finalistide hindajad lauljad Jüri Pootsmann, Artjom Savitski, Grete Paia, Robert Linna, Getter Jaani, Stefan Airapetjan ja Sissi Nylia Benita.

    Loe lähemalt

  • Noor meister

    Noor meister (20.10.2020)

    Võistlussaade, võistlevad Eesti kutsekoolide noored restroraniteenidajad.

    Loe lähemalt

  • Noor meister

    Noor meister (20.10.2020)

    Võistlussaade, võistlevad Eesti kutsekoolide noored restroraniteenidajad.

    Loe lähemalt

Kokku: 22 | Näitan: 1-20 | Näita kõiki