Kallis Kadriorg

4 tulemust

KALLIS KADRIORG. Loomad ja taimed19. juuli 2018

Vikerraadio tähistab Kadrioru 300. sünnipäeva neljaosalise saatesarjaga "Kallis Kadriorg", milles räägitakse Kadrioru lossi, pargi ja linnaosa ajaloost, paigaga seotud kroonitud ja kroonimata riigijuhtidest, asumis elanud ja tegutsenud kirjanikest ja kunstnikest ning muidugi ka sellest, milliseid loomi, linde ja taimi võib Kadriorus kohata. Neljandas ja viimases saates räägib Kadrioru pargi juhataja Ain Järve sellest, milliseid taimi ja loomi võib pargis kohata. Saadet juhib Peeter Helme. Saade on muusikaliselt kujundatud.

KALLIS KADRIORG. Kirjanikud ja kunstnikud18. juuli 2018

Vikerraadio tähistab Kadrioru 300. sünnipäeva neljaosalise saatesarjaga "Kallis Kadriorg", milles räägitakse Kadrioru lossi, pargi ja linnaosa ajaloost, paigaga seotud kroonitud ja kroonimata riigijuhtidest, asumis elanud ja tegutsenud kirjanikest ja kunstnikest ning muidugi ka sellest, milliseid loomi, linde ja taimi võib Kadriorus kohata. Kolmanda saate külaline on kirjandusteadlane Maarja Vaino, kes jutustab Kadriorus elanud ja tegutsenud kunstnikest ja kirjanikest. Saatejuht on Peeter Helme. Saade on muusikaliselt kujundatud.

KALLIS KADRIORG. Kroonitud ja kroonimata pead17. juuli 2018

Vikerraadio tähistab Kadrioru 300. sünnipäeva neljaosalise saatesarjaga "Kallis Kadriorg", milles räägitakse Kadrioru lossi, pargi ja linnaosa ajaloost, paigaga seotud kroonitud ja kroonimata riigijuhtidest, asumis elanud ja tegutsenud kirjanikest ja kunstnikest ning muidugi ka sellest, milliseid loomi, linde ja taimi võib Kadriorus kohata. Teises saates räägib ajaloolane Toomas Hiio kroonitud ja kroonimata peadest, kes on Kadrioruga seotud. Saatejuht on Peeter Helme. Helioperaator Maris Tombach. Saade on muusikaliselt kujundatud.

KALLIS KADRIORG. Kadrioru park 30016. juuli 2018

Vikerraadio tähistab Kadrioru 300. sünnipäeva neljaosalise saatesarjaga "Kallis Kadriorg", milles räägitakse Kadrioru lossi, pargi ja linnaosa ajaloost, paigaga seotud kroonitud ja kroonimata riigijuhtidest, asumis elanud ja tegutsenud kirjanikest ja kunstnikest ning muidugi ka sellest, milliseid loomi, linde ja taimi võib Kadriorus kohata. Avasaates annab ülevaate Kadrioru kujunemisloost ja selle põhjustest ajalooõpetaja Jaak Juske. Saatejuht on Peeter Helme. Helioperaator Maris Tombach. Saade on muusikaliselt kujundatud.