Elamus

31 tulemust

ELAMUS. Urmas Vadi ja Jan Kaus.26. mai 2013

Saate autorid Jan Kaus ja Urmas Vadi meenutavad saateid ja räägivad oma elamustest. Toimetaja UrmasVvadi. Helioperaator Evelin Voodla. Muusikaliselt kujundatud.

ELAMUS. Ingomar Vihmar.19. mai 2013

Oma elamustest räägib näitleja ja lavastaja Ingomar Vihmar. Küsib saate autor ja toimetaja Urmas Vadi. Helioperaator Evelin Voodla. Muusikaliselt kujundatud.

ELAMUS. Kirke Kangro.
ELAMUS. Kirke Kangro.12. mai 2013

Oma elamustest räägib kunstnik Kirke Kangro. Küsib saate autor Jan Kaus. Helioperaator Evelin Voodla. Muusikaliselt kujundatud.

ELAMUS. Riho Unt.5. mai 2013

Oma elamustest räägib kunstnik, režissöör, stsenarist ja animaator Riho Unt. Küsib saate autor ja toimetaja Urmas Vadi. Helioperaator Evelin Voodla. Muusikaliselt kujundatud.

ELAMUS. Marko Kompus.21. aprill 2013

Oma elamustest räägib luuletaja Marko Kompus. Küsib saate autor ja toimetaja Urmas Vadi. Helioperaator Evelin Voodla. Muusikaliselt kujundatud.

ELAMUS. Alari Allik.14. aprill 2013

Tänases saates arutleb kultuuriloolane Alari Allik, kuidas elamused võivad olla seotud unustamisega. Küsitleb saate autor Jan Kaus. Helioperaator Evelin Voodla. Muusikaliselt kujundatud.

ELAMUS. Marko Mäetamm.7. aprill 2013

Oma elamustest läbi aastate räägib graafik ja multimeediakunstnik Marko Mäetamm. Küsib saate autor ja toimetaja Urmas Vadi. Helioperaator Evelin Voodla. Muusika: * Lady Gaga - Just Dance ( Lady Gaga) * Garry Cobain, Brian Dougans - Heart Sick Chord ( The Future Sound Of London)

ELAMUS. Eeva Park.31. märts 2013

Kirjanik Eeva Park räägib oma elamustest. Küsib saate autor Jan Kaus. Helioperaator Evelin Voodla. Muusikaliselt kujundatud.

ELAMUS. Valdur Mikita24. märts 2013

Oma elamustest räägib kirjanik ja semiootik Valdur Mikita. Saatejuht, autor ja toimetaja Urmas Vadi. Helioperaator Evelin Voodla. Muusika: Arianna Savall, Petter Udland Johansen - Ormen Lange - Arianna Savall, Petter Udland Johansen * Arianna Savall, Petter Udland Johansen - Tarantela - Arianna Savall, Petter Udland Johansen

ELAMUS. Peeter Jalakas.17. märts 2013

Sel korral räägib Peeter Jalakas iga hetke kordumatusest ning iga vea olulisusest. Saate toimetaja Jan Kaus. Helioperaator Evelin Voodla.

ELAMUS. Ramo Teder.10. märts 2013

Oma elamustest räägib kunstnik ja muusik Ramo Teder alias Pastacas. Küsib saate autor ja toimetaja Urmas Vadi. Helioperaator Evelin Voodla. Kõlab Pastaca muusika.

ELAMUS. Eva Klemets.3. märts 2013

Näitleja Eva Klemetsi elamused. Küsib saate autor Jan Kaus. Helioperaator Evelin Voodla. Muusikaliselt kujundatud.

ELAMUS. Jaan Malin.24. veebruar 2013

Oma elamusi jagab luuletaja ja kunstnik Jaan Malin. Küsib saate autor ja toimetaja Urmas Vadi. Helioperaator Virve Pulver.

ELAMUS. Triin Soomets.17. veebruar 2013

Sel korral räägib luuletaja Triin Soomets muu hulgas sellest, miks ta elamustest rääkides ei tahaks üleüldse kasutada sõna "elamus". Küsib saate autor Jan Kaus. Helioperaator Evelin Voodla. Muusikaliselt kujundatud.

ELAMUS. Andri Luup.10. veebruar 2013

Oma elamusest räägib näitleja, lavastaja ja kirjanik Andri Luup. Küsib saate autor ja toimetaja Urmas Vadi. Helioperaator Evelin Voodla. Muusika: Joose Keskitalo - "Saimaan rannalla", "Laita huoneesi kuntoon"

ELAMUS. Toomas Volkmann.3. veebruar 2013

Seekordses saates jagab oma elamusi moefotograaf Toomas Volkmann. Küsib saate autor Jan Kaus. Helioperaator Evelin Voodla. Muusikaliselt kujundatud.

ELAMUS. Kersti Heinloo.27. jaanuar 2013

Näitleja Kersti Heinloo räägib oma elamustest. Küsib saate autor ja toimetaja Urmas Vadi. Helioperaator Evelin Voodla. Muusikaliselt kujundatud.

ELAMUS. Fred Jüssi.20. jaanuar 2013

Oma elamusest lapsepõlvest tänaseni räägib Fred Jüssi. Küsib saate autor Jan Kaus. Helioperaator Evelin Voodla. Muusikaliselt kujundatud.

ELAMUS. Jarek Kasar.13. jaanuar 2013

Oma elamustest räägib laulja, luuletaja ja helilooja Jarek Kasar. Küsib autor ja toimetaja Urmas Vadi. Helioperaator Evelin Voodla. Muusika: Jarek Kasari laulud "Lumi" ja teised.

ELAMUS. Maimu Berg.6. jaanuar 2013

Oma elamustest lapsepõlves, muusikas, kirjanduses jm räägib Maimu Berg. Küsib saate autor Jan Kaus. Helioperaator Evelin Voodla. Saate lõpus muusika.

ELAMUS. Peeter Allik.16. detsember 2012

Meeldejäänud elamustest räägib maalikunstnik ja graafik Peeter Allik. Küsib saate autor ja toimetaja Urmas Vadi. Helioperaator Evelin Voodla. Muusikaliselt kujundatud.

ELAMUS. Siim Aimla.9. detsember 2012

Oma elamustest räägib muusik Siim Aimla. Juttu isast Priit Aimla'st, muusikast, kunstist. Küsib saate autor Jan Kaus. Helioperaator Evelin Voodla. Muusikaliselt kujundatud.

ELAMUS. Peeter Volkonski.2. detsember 2012

Peeter Volkonski räägib mitmesugustest elamustest alates lapsepõlvest. Küsib saate autor ja toimetaja Urmas Vadi. Muusika: Peeter Volkonski esitab eesti rahvalaule. Helioperaator Evelin Voodla.

ELAMUS. Tiia Toomet.25. november 2012

Oma väikestest elamusest räägib kirjanik Tiia Toomet. Küsib saate autor Jan Kaus. Helioperaator Evelin Voodla. Muusikaliselt kujundatud.