Suud puhtaks

 • Suud puhtaks: EKRE koalitsioonikõnelustel 00:58:13

  Suud puhtaks: EKRE koalitsioonikõnelustel (19.03.2019)

  EKRE osalemine koalitsioonikõnelustel on tekitanud Eestis palju emotsionaalset vastukaja. Mis on põhjustanud sellise reaktsiooni? Mille poolest Eesti erakondade retoorika erineb? Mida siis ikkagi EKRE valitsusse saamise puhul kardetakse? Suud aitab puhtaks rääkida saatejuht Urmas Vaino.

  Loe lähemalt

 • Suud puhtaks: Dopinguskandaal 00:58:08

  Suud puhtaks: Dopinguskandaal (12.03.2019)

  Dopingujutud on viimastel nädalatel keetnud tunnetekokteili, millesse on segatud pettumus ja viha, samal ajal lootus ning soov kuulda tõde ja vabaneda valest. Kas see on üks tüütu skandaal, mis peagi ununeb või sünnib siit Eesti spordi puhastustuli? Suud aitab puhtaks rääkida saatejuht Urmas Vaino.

  Loe lähemalt

 • Suud puhtaks: Valimiste võitjad ja kaotajad 01:00:03

  Suud puhtaks: Valimiste võitjad ja kaotajad (05.03.2019)

  Valimised on läbi, võitjad ja kaotajad on selgunud. Miks nii läks? Kuhu Eesti edasi läheb? Milline on meie demokraatia tervis? Stuudios on Riigikogu ukse taha jäänud parteid. Suud aitab puhtaks rääkida saatejuht Urmas Vaino.

  Loe lähemalt

 • Suud puhtaks: Eestlus 00:57:27

  Suud puhtaks: Eestlus (26.02.2019)

  Eesti Vabariik sai 101. sünnipäevaks uhke kingituse: Tammsaare eestlaseks olemise tüvitekst jõudis kinolinale. Kuidas on eestlaseks olemine "Tõe ja õiguse" aegadega võrreldes muutunud? Milline on 21...

  Loe lähemalt

 • Suud puhtaks: Liikumisraskustega inimeste võimalused 00:58:05

  Suud puhtaks: Liikumisraskustega inimeste võimalused (19.02.2019)

  Koristamata libedatel tänavatel tasakaalu otsides oleme me kõik olnud mures tervelt kohalejõudmise pärast. Eestis on aga kümneid tuhandeid liikumisraskustega inimesi, kes peavad tõrksate oludega leppima aastaringi ja kogu oma elu jooksul...

  Loe lähemalt

 • Suud puhtaks: Alkoholipoliitika 00:58:23

  Suud puhtaks: Alkoholipoliitika (12.02.2019)

  Ennaktempos alkoaktsiisi tõstmine ei ole täitnud seatud eesmärke. Alkoholiga liialdamine on endiselt ränk probleem. Kuidas alkoholikahjusid tõhusamalt vähendada? Milline alkoholipoliitika töötab? Suud aitab puhtaks rääkida saatejuht Urmas Vaino.

  Loe lähemalt

 • Suud puhtaks: Poliitikute maine 00:57:20

  Suud puhtaks: Poliitikute maine (05.02.2019)

  Miks on Eesti poliitikute ja erakondade maine nii kehv? Kas poliitika ja poliitikute siunamine on vältimatu ja normaalne olukord või tõsine probleem ühiskonna jaoks? Stuudios on endised poliitikud...

  Loe lähemalt

 • Suud puhtaks: Eutanaasia 00:58:22

  Suud puhtaks: Eutanaasia (29.01.2019)

  Eelmise nädala "Pealtnägijas" jutustatud lugu naisest, kes on otsustanud elust lahkuda abistatud enesetapu abil, on tekitanud ühiskonnas elava arutelu. Kuidas teha nii, et elu lõpp oleks võimalikult kerge ja väärikas? Kas abistatud enesetapp on lahendus probleemidele? Suud aitab puhtaks rääkida saatejuht Urmas Vaino.

  Loe lähemalt

 • Suud puhtaks: Ingliskeelne õpe kõrgkoolides 00:57:50

  Suud puhtaks: Ingliskeelne õpe kõrgkoolides (22.01.2019)

  Viimastel aastatel on ingliskeelse õppe osakaal meie kõrghariduses hoogsalt kasvanud. Kas tegu on meie kõrghariduse ja teaduse konkurentsivõime paranemise või ohuga eestikeelse kõrghariduse tulevikule? Suud aitab puhtaks rääkida saatejuht Urmas Vaino.

  Loe lähemalt

 • Suud puhtaks: Perearstisüsteem 00:57:59

  Suud puhtaks: Perearstisüsteem (15.01.2019)

  Maapiirkonnad jooksevad perearstidest tühjaks, linnades ägavad arstid liiga pikkade patsiendinimestike käes. Ebamõistlikult palju inimesi pöördub perearsti asemel EMO-sse. Kas meie perearstisüsteem on hädas? Suud aitab puhtaks rääkida saatejuht Urmas Vaino.

  Loe lähemalt

Kokku: 116 | Näitan: 1-10 | Näita kõiki

;