Arvo Kuddo

  • Arvo Kuddo

    Arvo Kuddo (07.08.1991)

    Üleminekuvalitsuse sotsiaalminister [17.04.1990 - 24.10.1991], saade Sõna on valitsusel.

    Loe lähemalt

  • Arvo Kuddo

    Arvo Kuddo (17.05.1990)

    Üleminekuvalitsuse sotsiaalminister [17.04.1990 - 24.10.1991], saade Sõna on valitsusel.

    Loe lähemalt

;